Kuna poolpaljalt rätikus on vaja teha tuhat videot

Teate, kui tore on saata neid imalaid „I love you“ sõnumeid. Täitsa pekkis, kui tore. See on nii imal, see on nii tobe, see on nii naljakas minu jaoks, aga mulle nii väga meeldib neid saata. Snapchat on meil pidevalt punane. Kui ma Teile jagan enda snapchati storysse teie meelest palju asju, siis oma mehele saadan ma neid veel rohkem. Niimoodi peamiselt suhtlemegi vist, kuna trükkida on nii igav ja inglise keeles on üleüldse parem rääkida sõnadega ja pilt ütleb ju omakorda veelgi rohkem, kui tuhat sõna.

Kui varem käisin ma pesus viisteist minutit, siis nüüd kulub alati vähemalt pool tundi, kui mitte rohkem. Kuna poolpaljalt rätikus on vaja teha tuhat videot  talle ja saata, kuna meest kiusata on ju tore. Eriti, kui me koos pole. Kui ma varem alustasin tööl kohe tööga, siis nüüd läheb samuti mul poole rohkem aega, kuna ma pean talle videosid tegema ja jutustama, mida kõike ma tegema pean ja mis kõik tegemata on jne. Kusjuures, see on mega tervislik. Neid videosid tehes ja saates, peegeldan ma endale iseennast. Me ütleme selle kohta valjusti mõtlemine ja me lihtsalt jagame enda mõtteid teineteisele.

Uuh, see mees on minu teine pool ja see on nii cool. Elu on täis üllatusi – no tõesti on. Ma ütlesin teile ja ka endale, et ideaalis järgmine mees kellega ma magan, on mu future baby daddy. Niimoodi see ka läinud on. Kas temast mu baby daddy saab, eks me näe tulevikus, kuid kokku loodud me igatahes oleme. Meie kõigi jaoks on kusagil see keegi olemas. Tuleb lihtsalt tõesti olla sina ise ning temal olla tema ise ja te tunnete üksteist ära. Maskid alla lasta ning avastada, sina see oledki.

Lisaks tahan sulle meelde tuletada, et see on nii väga okei elada elu, millest teised aru ei saa kuna see on sinu elu. Minu kohta on nii palju öeldud, et: „Haha, mis prints valgel hobusel? Mis karjäär? Ta on ju põhiharidusega alkoholisõltlane,” aga no näed – prints valgel hobusel tuli. Karjäär muudkui samamoodi edeneb. Põnevad, põnevad asjad toimuvad mu kohvikutööga ning samuti selle blogiga. Ma olen väga väga elevil. Kedagi ei huvita sinu haridus. Okei, kui sa soovid minna ülikooli teatud asju õppima, siis muidugi, kuid elukogemus on midagi palju olulisemat. Ma alustasin ettekandjana ja olen roninud vanakooli viisil redelist üles ning teen seda ka edasi. See, et mul pole mingit tunnistust ette näidata, ei tee mind rumalaks. Ausalt ei tee. Teeme koos IQ-testi ja sa näed ise ka. Ma arvan, et tulla toime ilma hariduseta ja olla seal, kus ma omadega olen, juba näitab, et tegemist ei ole rumala inimesega.

Seega usu endasse! Liigu edasi! Las koerad hauguvad. Sina näe muudkui vaeva edasi ning tunne juba praegu elust rõõmu. Elu on ilus! Elu on imeline! Head asjad juhtuvad heade inimestega.

4 mõtet “Kuna poolpaljalt rätikus on vaja teha tuhat videot” kohta

 1. Tore, et nii on läinud 🙂
  Aga natuke lööb siin nooruslikku naiivsust välja ka, natuke liiga vähe olete koos olnud, siis ju ongi köik ideaalne ja ilus, aga päradt 10 aastat on vaja ikka suhtega ka tööd teha 🙂

  1. Aitäh! 🙂

   Eks ta kindlasti võib nii olla, kuid minu jaoks on see midagi väga uut ja teistsugust. Eks me näe ja tööd suhte kallal peab ju alati tegema.

 2. Seda vist varasemalt ka uuritud aga kas su mees välismaalane??

  Ja põhiharidusega võimalik täiesti võimalik hea töökoht saada . Mina sain ja olen rahul.
  Ei tea miks selle “paberi” ümber alati kole suur kisa käib ja ühiskonnas seda haridust nii julmalt välja koguaeg tuuakse, jättes mulje et põhiharidusega inimesed mingid lambised tondid kes kuskile mujale peale maxima kassa tööle ei sobi😂

Leave a Reply