Mul tekkis tõsine blokk seksi ees

Mis iganes metsikult seksuaalse mulje ma olen sulle jätnud, siis ma ise tunnen nagu ma alles avastan seda maailma. Jah, ma olen paljude meestega maganud, kuid vähemalt 90% nendest kordadest olin ma maani juuatäis. Me kõik teame, et purjus peaga käitume me teisiti. Lõpuks olin ma enda jaoks juba nii rõve, et ma ei nautinud absoluutselt seksi. Mu sees hing närbus. Mul tekkis tõsine blokk seksi ees. Seksi isu oli olemas, kuid mitte odava seksi järgi. Isu puudutuste, helluse ning kehasoojuse järgi.

Kokku umbes neli kuud ei maganud ma mitte kellegagi, kuna ma olin endale tõestanud korduvalt ja korduvalt, kuidas üheöö suhted ei ole head. Tõeliseid tundeid mul jällegi ühegi mehe vastu polnud tekkinud ja niimoodi ma siis üksik ja katkine olin. Üheöö suhted olid minu jaoks lahendus, kuid seda ma vaid arvasin. Tegelikult mõjusid nad mulle laastavalt.

See praegune kuival oldud aeg mõjus mulle imeliselt. Ma hakkasin taas tundma surinaid. Ma hakkasin taas mehi vaatama teise pilguga. Ma ei tundnud enam ennast seksuaalobjektina. Ma tundsin, kuidas mu hing taastus ja räpasus kadus. Ma sain tagasi oma väärikuse ning puhtuse tunde. Ise enda jaoks. Sinu jaoks ei pea ma puhas tunduma, kuid ma ise tundsin ennast taas imeliselt. Ma kaitsesin oma energiat.

Ulmelisel kombel, mees kellega lõpuks otsustasin magada on mees, kellega näen ennast elulõpuni koos. Ma olen suhtes. Ma olen päriselt suhtes. Me elame koos. Kuidas see veel juhtus? Alles hiljuti ja väga pikalt ei tundnud ma mitte ühtegi emotsiooni meeste vastu. Hetkeks olin juba valmis elu lõpuni üksi olema, mis muide pole üldse nii tobe, kuna ma olen ennast ise reaalselt õnnelikuks teinud. Mitte mingi uus mees ega keegi teine. Ma tegin ennast ise õnnelikuks, kuna seda saabki vaid ise teha ja lihtsalt juhtus, et peale seda astus ka minu ellu mu hingesugulane.

Teades oma väärtust, uskudes seda, hoides ennast ning armastades ennast, olles üdini sina ise, leiab ta tee sinuni üles. For the longest time ootasin ma, et tuleks mees ja päästaks mind. Ei tulnud. Päästsin ennast ise. Jumal tänatud, et tegin seda ise, kuna ma olen õnnelik ka individuaalselt. Lihtsalt boonuseks ja väga imeliseks boonuseks on ka minu elus mees, keda ma armastan.

Enne, kui sa saad kedagi armastada, pead sa ennast terveks ravima, muidu vaid klammerdud selle õnne külge, mida teine sulle pakub, mitte tõelise õnne külge, mida endale ise tuleb anda. Usu, ma tean. Nii juhtus minuga eelmine kord.

 

Leave a Reply