Ta on imeline mees ja ma armastan teda

Ma pole ammu millestki väga olulisest rääkinud – selleks on seks. Seks, seks, seks!!! Teate, kui hea on omada ühte partnerit, keda on varustatud väga suurelt? No ime hea. Kui ma olen Tallinnas, elan ma tema juures. Väga tihti jään ma enne teda magama, kuna tal on vaja arvutis tööd teha jne. Alati, kui ta magama tuleb ja ma magan, tuleb üllatus-seks. Mine kanni, kui hea see on! Mõtle – sa magad ja näed unenägu ja siis, kui sa oled eriti mõnusalt lõõgastunud ja naudid enda und, tuleb mees hellalt sinu vastu ja embab sind ja hakkab mängima. Ta kuuleb, et sa oled ärkvel ja ta siseneb endaga sinusse. OH GOD YES!!! BAAM! BAAM! Life is amazing!!

Või, kui te hakkate kodust välja liikuma ja ta kallistab sind selja tagant ja sa liigutad enda puusi niimoodi tema vastu, et vastutasuks su püksid kukuvad ja juba sa kummardad vastu seina. OH GOD YES! BAAM! BAAM! BAAM! Life is amazing!

Või, kui parasjagu läheb latino playlist käima ja te mõlemad tantsite ja kukute voodisse amelema. Liigutades puusi ning naerdes samal ajal.

Või, kui sa saad lõpuks enda palga kätte ja selle asemel, et arveid maksta, leiad sa poest kõige ilusama ja luksuslikuma sekspesu üldse. Tead, et varsti niikuinii raha tuleb juurde ja ostad hoopis selle. Koju minnes paned viiruki ja küünlad põlema ning selle imelise pesu selga. Ta oli seda väärt, kuna enne seda olime korraks voodis kaisus (enne kui pidime jälle töö asju tegema minema). Ta hoidis mind kinni ning ei lubanud vaadata. Mis seal ikka, olin siis tema vastas kaisus. Varsti ta lausus hella häälega: „Ma armastan sind“ No mine käi, ma oleks äärepealt nutma hakanud. Ta pole eestlane ja ta kasutas google translate’i, et seda mulle eesti keeles öelda. See oli lihtsalt nii armas. Sellistes olukordades olen ma awkward as fuck. Ma ei oska käituda. Kui mu eks mulle abieluettepaneku tegi, ütlesin ma ka esimese asjana: „Mida sa teed, pane ära”. Lihtsalt Linda, mis teha. Kuid ma tunnen seda sama. Ta on imeline mees ja ma armastan teda ja ma ei suuda uskuda, et see kõik minuga juhtub. Ma pole ennast mitte kunagi nii turvaliselt ja hästi tundnud.

Ma olen nii palju vaeva näinud ja näen ka edasi, et oma elu joonde saada. Ma tunnen, kuidas nüüd tehes asju õigesti ja olles tõesti mina ise, juhtuvadki järjest rohkem ja rohkem imelised asjad. Andes jõudu positiivsusele, saabubki see sinu ellu. Elu on imeline!!!

Leave a Reply