Usalda enda sisetunnet ning imelised asjad juhtuvad.

Maagia hakkab pihta, kui hakkad uskuma maagiasse, mis peitub sinu sees. Usalda enda sisetunnet ning imelised asjad juhtuvad. See on ulme, kuidas kohtud inimestega enda elus täiesti kogemata ja lihtsalt klikk kliki järel loksuvad asjad nii paika. Usalda enda teekonda ning ava silmad millelegi suuremale.

Pärast seda hirmsat sündmust polnud meil enam mehega kuskil ööseks olla seega sattusime üheks ööks mu täditütre poole. Koridoris nägin juhtumisi enda vana klassivenda. Sai teregi öeldud ning õhtul hakkas ta mind instagramis jälgima. Vaatasin ta instagrami kontot ja avastasin, et ta oskab suurepäraselt latte art’i teha. Võtsin temaga ühendust, et kuidas talle enda töö meeldib ja ehk oleks ta huvitatud mulle kohvikusse tööle tulema, kuna ma olen otsinud endale häid baristasid juba kuu aega. Kuna mul pole korralikku meeskonda, olen pea iga päev ise olnud letis ja lisaks majandamisele ning blogile ja kõigele olen olnud barista, kuna mina samuti oskan seda mängu hästi.

Igatahes – kogemata nägin enda vana klassivenda ja avastasin, et just teda ma olengi otsinud. Tuli meile kohvikusse ja talle meeldis idee koostööst. Me teeme asja hingega. Me oleme tiim, kes hoiab kokku nagu perekond. Meil kõigil on omad tugevused, aga eelkõige oleme sõbrad ja teeme asja, mis paneb nii kliendile kui ka meile endile naeratuse näole. Areneme koos ning oleme täis positiivsust.

Kui ma alusatsin natukene üle kuu aja tagasi, siis see koht oli üks hot mess, kuid me tegime oma kätega ise remonti, leidsime endale imelise pagari ning tiim on samuti nüüd lõpuks koos. Lihtsalt imeline! Ma olen ninapidi nii töös olnud ja vaeva näinud ja nüüd sattus mu teele ka imeline barista. Ma olen nii nii õnnelik, kuna see tähendab minu jaoks väga suurt stressi kadu. Saan taas keskenduda rohkem ka blogile.

Kui sa väga midagi soovid, leiad sa tee selleni. Ausalt leiad. Võimalused ja uued uksed, mis ootavad avamist, on iga nurga peal. Peab vaid silmad lahti hoidma ning võimalusest kinni haarama. Antud juhul nägin ma võimalust, tegin omapoolse pingutuse ühendust võtta, tema omalt poolt tuli kohale ja jututasime ja avastasime mõlemad, et just see siin on õige asi. Temal on võimalus areneda koos meiega ja minul on lõpuks ometi staarbarista ja ma ei pea enam kõike ise tegema. Amazing! Elu on imeline!

 

 

Leave a Reply