See oli kuradima valus. Mäletan, kuidas karjatasin.

Mul on viimasel ajal taas tulnud blokk ette igasuguste uute asjade proovimisega. Vanad partnerid, kes mul elu jooksul olnud on, on siiski minusse jälje jätnud. Üheks nendest asjadest on näiteks anaalseks. See on täiesti normaalne ja ma olen seda varem ka nautinud, kuid hetkel ma keeldun sellest kategooriliselt, kuna meelde tuleb alati minu viimane kord.

Lubasin ka kunagi varem, et räägin teile oma Rootsi miljonärist. See toimus peale seda korda, kui ma Kalanas 5miinuse ajal ennast täiesti mällu jõin. Järgmisel päeval ärkasin metsas mingis kämpas ja, kuna oli vaba päev ja ma ennast juba nii kaugele joonud olin, siis otsustasin sinna ka oma tuumapohmelli põdema jääda. Kalana on fantastiliselt ilus koht. Lebotasin seal pingi peal mere ääres ja võtsin päikest. Käisin aeg-ajalt restoranis, et midagi süüa ja vett juua. Kokku oli neid seal ümber mitu tükki. Hooaja restoranid suvel, on mu lemmikud. Kalana lähedal asub ka surfiparadiis. Otsustasin sinna kuumal suvepäeval kõndida, mööda maanteed, mööda metsa, mööda mereäärt. Lõpuksin jõudsin kohale ja nautisin Corona lounge’i. Võtsin omale ühe külma Corona, kuid see ei tahtnud kohe üldse alla minna.

Veetsin vähemalt kaheksa tundi üksinda rannas, metsateedel ja värskes õhus. Samal ajal oli Hot or Not’is minuga suhtlema hakanud too Rootsi miljonär, kellega tegelikult kohtusime ka mu töö juures paar päeva enne seda. Jutustasime ja ta kutsus mind Hiiumaal Ungru kanti oma suvilasse. Kuna olin eelmine päev niikuinii korraliku lollitamise maha pannud ja pohmelliga on fuck the world tunne peal mõtlesin, miks mitte. Lõpuks kutsusin endale auto järgi ja sain tagasi Kärdlasse. Hüppasin kodus pessu ja pohmell oli lõpuks juba inimlikul tasandil. Kutsusin takso ja läksin tema juurde. Armsasse metsamajja.

Kavatsused puudusid, lihtsalt taas oli janu seikluse järgi. Ta oli väga nägus ja huvitav persoon. Rääkisime seinast seina asjadest tunde. Naersime ja arutasime maailma üle. Välja võeti muidugi ka vein. Oleks olnud nagu reaalne date, kuid kui arvestada seda, et läksin tema juurde alles kell üksteist õhtul, siis milleks muuks mind sinna ikka kutsuti. Amelemisest edasi arenes asi ruttu. Toimus pigem tema rahuldamine, kui minu. Alguses polnud mul selle vastu midagi, kuid see lendas mulle silma ja tuleb välja, et kui sperma silma lendab, läheb silm punaseks ja paiste. Olge sellega ettevaatlikud. Terve õhtu oli silm paistes ja valus. Iu. Ei, aitäh. Milleks seda vaja oli?

Edasi suunas ta mind sujuvalt magamistoa poole. Sel puhul ei olnud mitte kuidagi tegemist leebe suunamisega. Tuli välja tema teine pool ja tugev, lausa valus amelemine ja krabamine. Tol hetkel tundsin ma kerget ebamugavust, kuid samas nautisin seda. Edasi lausus ta juba läbi hammaste ja kurjema häälega, et soovib mind tagant panna. Midagi armsat ega ilusat seal enam polnud. Juba olin kõhuli pikali ja tema minu peal. Alguses olin ma selleks valmis, kuna olin seda ka varem teinud, kuid seekord oli see nii valus, et ütlesin ei. Selge „ei”. Kuid tema ei hoolinud sellest. Võttis kapi pealt kookose päevitusõli, kasutas seda ja surus ennast minu sisse. See oli kuradima valus. Mäletan, kuidas karjatasin. Seal ta siis liigutas ennast minu peal. Surus mulle padja pähe ja pani edasi. Lõpuks enam  ei olnud valus ja ma vahtisin lihtsalt seina. Ta tõstis mu jalalabad oma selja vastu ja oigas.

Kui ta lõpetas, ütles ta, et see oli tema parim anaalkogemus üldse. Ma ei osanud muud teha, kui naeratada ja öelda: „Tore!”. Ma ei tea isegi, kas ta aru sai, kui väga see mulle ei meeldinud ja kui valus see oli. Hommikul ei saanud ma ei istuda ega astuda. Valetasin endale, et mul oli tore õhtu ja rääkisin sellest naerdes järgmisel päeval ka oma parimale sõbrale. Saatsime veel Rootsi miljonäriga järgmisel päeval sõnumeid, kuid siis ta kadus. Jumal tänatud, kuna see õhtu ei olnud meeldiv. Ma võisin selle üle naerda nagu ma ikka peitsin oma rumalused tobeda naeru taha. Kuid täna ei luba ma ennast endiselt sealt puudutada. Tuleb koheselt see ebameeldiv kogemus meelde.

Mida sa veel otsid võõra välismaalase juurest, kui lähed hilisõhtul tema juurde? Hiline tee joomine? No palun! Kus on su ajud? Kuid ma arvan, et seda ohtu ja idiootset põnevust ma taga otsisingi. Ma ju uskusin tol ajal südamest, et muud minult ei soovitagi. Ma lasin ennast kohelda, kui litsi, kuna ma uskusin, et see ma olen. Kuid ma ei ole. Absoluutselt mitte. Ja jumal tänatud, et lõpuks ometi ma sain sellest aru.

Ma olen vägagi väärtuslik naine ja blokke on mul mineviku pärast palju. Küll need kaovad ja kui ei kao, on see ka okei. Voodis ei pea ega tohi teha asju, mis sulle ei sobi. On endiselt väga väga palju asju, mida ma naudin südamest. Ma lasen ennast lõpuks ometi hellitada, mitte pole vaid meeste rahuldamise peal väljas. Ma oman vaid ühte partnerit ja olen temasse metsikult armunud. See pole ainult seks vaid tunnete avaldamine. Ma ei tunne ennast enam nagu seksuaalobjekt vaid ma tunnen, et olen naine, keda armastatakse. Aitäh Sulle selle eest. Ma poleks eales uskunud, et mõni mees suudaks mind taas nii väärtuslikuna tundma panna.

2 mõtet “See oli kuradima valus. Mäletan, kuidas karjatasin.” kohta

  1. Your courage in sharing this is inspiring. Courage isn’t the absence of fear and pain, it’s taking steps forward despite it. You are in a full on sprint. Wow. Thank you for being you and giving us a small glimpse of your resilient, refined by fire beauty.

Leave a Reply