Sa pole siia maailma loodud, et sobituda halli massi. Sa oled loodud siia, et välja paista

Üks suurimaid vigu, mida me saame teha, on iseennast maha teha. Ma pole piisavalt hea… Ma ei saa hakkama.. Ma olen kole.. Ma pole midagi väärt… See on pöörane, kui tihti me tegelikult niimoodi mõtleme. Kuidas me ei armasta iseennast, kuidas me pidevalt võrdleme ennast teistega – absurd. Me oleme kõik täiesti erinevad inimesed. Me kõik mõtleme omamoodi, näeme välja omamoodi. Meil kõigil on erinev hääl, meil kõigil on erinev nägu. Kuidas me üldse saamegi teineteist võrrelda? Miks me seda üldse teeme? Mille kuradi pärast sa tahad olla täpselt nagu keegi teine? Miks sa soovid kopeerida? Ole sina ise! Ole originaalne! Kas sa mõistad ka, kui unikaalne sa oled. Siin maailmas pole mitte kedagi, peale sinu, kes oleks täpselt nagu sina. Ära varja enda potentsiaali ega raiska oma aega, proovides olla keegi, kes sa pole. Elu suurim ülesanne on avastada, kes sina oled. Usaldada ennast ning ole see, kes sa oled. Ma ei ole siin, et öelda sulle, et see on kerge. Ma olen siin, et öelda sulle, et see on seda väärt! Magic hakkab pihta, kui sa avastad self-love’i. Usu mind, ma tean. See on see, mis juhtus minuga.

Ma tegin ennast koguaeg maha. Võrdlesin ennast pidevalt teistega ja olin keegi, kes üritas olla keegi teine ehk tulemuseks olin ma „midagi”. See „midagi“ ei ole ju tegelikult mina. Kuna ma ei arvanud, et lihtsalt mina olla on piisav. Aga see ON piisav. See on nii kuradima oluline, olla lihtsalt sina. Siis sa tõmbad enda ligidale need inimesed, kes on mõeldud sinu ellu. Tõmbad ligi need sündmused, mis on mõeldud sinu ellu. Kui sa mängid kedagi teist, tuleb su ellu ka midagi, mis pole sinu jaoks mõeldud. Raisatud potentsiaal on selle nimi.

See, miks sa oled õnnetu ja ei armasta isennast on sellepärast, et sa proovid olla keegi teine. Ja kuna sa proovid olla keegi teine, kes sa tegelikult ei ole, ei saagi sa ennast armastada. Kuna sa ei oska olla keegi, kes sa pole. Sa võrdled ennast teistega, sa näed, kui tore oleks vot selline olla ja selline olla. Nii ilus on vaadata, neid ideaalseid inimesi, kellel on ideaalne elu ja ideaalne kodu. Tegelikult sa ju ei tea, milline on nende elu. See on see, mis välja paistab. Ära ürita olla midagi, millest sa isegi tegelikult aru ei saa. Sa vaatad ümberringi, sa vaatad, mis toimub meedias, sa vaatad, mida su sõbrad teevad, sa vaatad, mida täiesti võõrad teevad. Sa proovid ka seda sama teha, mida kõik teised teevad. Sa soovid sobituda siia maailma. Kui hakata mõtlema, siis me proovime olla hall mass, sest me kardame, et see, kes me tegelikult oleme ei sobi teistele. Kallis sa pole siia maailma loodud, et sobituda halli massi. Sa oled loodud siia, et välja paista. Who the fuck cares, kui sa ei meeldi kõigile. Mis seal vahet on, mida teised sinust arvavad? Kõige olulisem on see, mida SINA endast arvad. Kuna sina oled see, kes vaatab peeglist vastu. Sina kuuleb oma mõtteid, tunneb oma tundeid ja emotsioone. Sina oled see, kes kõnnib seda eluteed, mis sulle on antud. Miks sind huvitab inimese arvamus, kellega sa ei pruugi tulevikus isegi mitte suhelda? Miks on sulle nii oluline, mida tema sinust arvab?

Me otsime pidevalt kellegi heakskiitu. Meil on vaja koguaeg kuulda, kui ilusad me oleme, kui andekad me oleme. Kui meile seda ei öelda, siis arvame, et oleme inetud ning pole midagi väärt. See on puhtalt sellepärast, et sul pole suhet iseendaga. Sina ise saad endale seda kõike öelda, sest sina oled koguaeg iseenda jaoks olemas. Inimesed ümberringi liiguvad, aga sina jääd ja oled enda jaoks olemas. 99% võitlusest on saada enda pea õigesse kohta. Hakka prioriteediks enda elus. Ole selline inimene, kelle ümber sa ise tahaksid olla. Lõpeta enesehaletsus ning võta kontroll enda elu üle. Võta ennast kokku! Sa saad sellega hakkama. See on sinu elu ja see on nii ilus elu. Sa elad seda ainult ühe korra. Kui sa alustad elu lõpuks iseendana, siis kõik alles algab. Enne seda ongi üks suur segadus ja õnnetus. Trust me, I know!

Leave a Reply