Kas ma olen biseksuaal?

Kas te olete kahelnud enda seksuaalsuses? Mina küll olen. Teismelisena oli kuidagi nii tavaline peol iga sõbrannaga suudelda. Kui nii mõelda, siis olen arvatavasti sama palju naistega suudelnud, kui olen meestega. Kuid kas ma olen biseksuaal? Ma ei ütleks. Ma olen maganud mõned korrad ka naisega. Kas see tähendab, et olen biseksuaal? Ise arvan, et olen Lihtsalt Linda. Esimene kord, kui magasin naisega olin äkki 15. Me avastasime tekiila enda jaoks ning jõime pudeli kahe peale ära. Edasi me lollitasime ning üks asi viis teiseni ja järsku me olime keset naiselikku kirge ja lasime asjal lihtsalt minna. Kogemus oli juures, kuid ei vaadanud kaine peaga enda sõbrannat teistmoodi. Pigem nagu, oih, tekiilaga peaks ettevaatlik olema. Naissoost austajaid on ikka läbi aastate olnud, eriti siis, kui ma kiilakas olin. Ju siis on minus mingi lesbilik olek. Ma ei välista suhet naisega, kuid siiani pole küll ühtegi veel kohanud, kes tekitaks selle surina. Rohkem on nagu purjus peaga lollitamine olnud, kuid ma arvan, et armutakse sisusse, inimese hinge, mitte suguelunditesse. Seega, kes teab? Biseksuaal, lesbi, hetero – need on ju lihtsalt mingid sildid, mis on taas ühiskonna poolt antud.

Tekiila pole tegelikult üldse minu jook. Mitte miski pole enam minu jook. Viimane suurem kord tekiilaga.. Well olime tööl. Töökaaslane vist oli purjus juba ja üritas mind samuti kaasata. Igakord, kui eemale vaatasin valas mu kohvi või vee sisse alkoholi. Mäletan nii hästi, kuidas võtsin enda cappuccinost lonksu ning avastasin, oii viin on ka sees. Lõpuks andsin alla ning why not, let’s do this. Tuli meeste laud,  kaks venda ning nende kaks sõpra. Nad vist olid ainsad kliendid, kuna me jõime koos nendega. Joogi valikuks oli meil viin ning neil tekiila, tulemuseks tegime viina ja tekiila shotte segamini. See äkki oli pühapäevane päev, kuna edasi sattusime Luige baari.

Luige baar on baar Hiiumaal, mis asub Kärdlast väljas. Selline baar, kus viin maksab 2 eurot ning saad ka kilu leiba kui soovid, küla baar. Ma ei olnud sinna varem sattunud ning too kord juba selle pärast pidime sinna minema. Täis nagu kännuämblikud kohale jõudes. Kuna tegemist on siiskit küla baariga, siis seal alati draama. Ma olin ühe venna süles ning suudlesin temaga ning sõbrannaga suudlesime veel omakorda ning nemad veel edasi omakorda. Mingi tšikk tuli minuga mölisema, et kas sa tead ka, kellega sa suudled. Ma olin nagu, ei tea ja väga vahet pole ka.

Sõbranna läks vist ees koju.. Meie läksime igal juhul ühe vennaga taksoga tema poole. Mul oli taksos nii halb, et ma oksendasin enda peale. Üritasin enda käe sisse oksendada. Tema juurde jõudsime avastasime ta venna ukse eest magamast. Ta oli ennem koju jõudnud, kuid võtmeid polnud. Läksime kõik sisse ning ma läksin otse kuidagi moodi dušši alla. Edasi hüppasime juba voodisse ning saabus hommik, pohmell oli räme. Me ei suutnud midagi muud teha, kui veel seksida. Käisin taas ropsimas, kuna alko stop tahtis üles tulla. Taas väike seks ning niimoodi õhtuni välja kuni enam vähem suutsime kõik endale jalad alla saada. Nemad pidid praamile minema ning ilmselgelt pidin ka lõpuks koju jõudma.

Keset päeva, kui olime voodis tuli välja, et see polnud meie esimene kohtumine. Hiiumaal on veel üks “tore” baar nagu Priiankru. Mida iganes ma seal korraldanud poleks… Tema rääkis, et sadas üks ilus naine sisse, tegi baarmenile silma, see valas maja kulul 4 tekiilat, tormasin nende lauda, ajasin veel paar maha, tegin nendega shotid ära, hüppasin piljardi lauale tantsima ning bemm tuli järgi ja kadusin. Nad isegi vist tegid video minust… Seda ma mäletasin häguselt, kui ta mulle seda rääkis, kuid see piljardilaual tantsimine ei olnud midagi uut. Seda sai korduvalt tehtud. Pean sellest baarist teinekord rohkem rääkima.

Mida positiivset ma sellest tekiilast sain? Mida ägedat ma üldse sellisest käitumisest sain? Ma muudkui tuletan meelde ja kirjutan ning alati jään omaette mõtlema, et milleks? Reaalselt, mida ma sellistest kordadest saanud olen? Milleks meil sellist käitumist üldse tarvis on? Ainult tolles hetkes on lõbus. Kas see tõesti on seda käitumist väärt? Kuidas inimesed ei vaata kaugemale? Kuidas mina ei vaadanud kaugemale? Nüüd ma mõtlen ning mul hakkab rõve. Braavo, jõid ennast nii täis, et lausa oksendasid ennast täis ning magasid taas uue mehega. Kas niimoodi reaalselt peaks üks naine käituma? Haige on mõelda, et see kõik oli nii tavaline käitumine, kui alkoholi tarbisin. Mitte keegi ei tea, kaasa arvatud mina, mida ma teha võin, kui ma alkoholi tarvitan, kuid see on ju ohtlik. Tee lihtsalt korraks väike paus ning mõtle, milleks sul seda reaalselt vaja on?

2 mõtet “Kas ma olen biseksuaal?” kohta

  1. Täitsa kurb, et oma noorusest endale sellised mälestused oled loonud. Loodetavasti lood edaspidi meeldivamaid mälestusi.

Leave a Reply