Kas sa tead, kes võimaldab sulle kõik, mis sa soovid? Sina!

Kui sa väga soovid midagi, siis sa leiad tee selleni ning kas sa tead, kes võimaldab sulle kõik, mis sa soovid? Sina! Kahjuks ainult õhust ja armastusest pole võimalik elada. Kuni mu blogi siin alles hoogu võtab peab ka arveid maksma ning jõulud on ju tulemas.. Töötu või mitte, oma lapsele võimaldan parimad kingitused. Paraku said mul säästud otsa ning tulin taas raha teenima. Mis on tegelikult mega tore, kuna see koht siin on olnud alati üks minu lemmikutest.

I absolutely love coffee ning mul on sõber, kellel on mega awesome kohvik „Epic Coffee“. Avastasin Epicu, kui ma veel Tallinnas elasin ning töötasin. Olin ,siis veel nii roheline ning teeninduse maailm oli minu jaoks uus. Pubi, kus töötasin asus lähedal esimesele Epic Coffee’le, mis asub Vabaduseväljaku tunnelis. Lisaks on neil ka kohvik Müürivahes ning Suurtükis. Detsembris on sul võimalus üle ühe nädala siit minu käest kohvi osta, paar sõna juttu puhuda ning positiivsust jagada.

Epic Coffee oli minu jaoks soe pai peale tööpäeva. Too aeg töötas siin eriti muhe ning hurmurist härra barista. Käisin siin küll kohvi pärast, kuid tema naljad, jutt ning eriti šarmikas olek sobis mulle väga hästi. Kui oli keegi teine tööl, siis isegi kohv tundus halvem. Seega who knows, kas ma käisin tema pärast või kohvi pärast. Mulle mõjus hästi temaga jutustamine, kuid ka kujutasin temaga enda peas igasuguseid muid asju ette… 

Avastasin parasjagu Tinderi enda töö juures, millegi pärast oli see mega popp meie seas. Chillisin seal, kui tööl polnud midagi teha ning seal ta oli, härra barista. Karta on, et läks kohe jah ning BUUM! It was a match. Veits oli awkward nüüd kohvi jooma minna, aga ei no chill. Tinderis polnud ta enam see „Cute barista“, nüüd oli ta „The dirty barista“. Olime juba tükk aega jauranud seal tinderis, kuid kokku ei saanud. See oli 2 aastat tagasi, kui tuli õhtu, mil läksin sõbrannadega Shootersi. Laps oli Baby daddy juures ning ma kasutasin võimalust, et välja minna nagu ikka. Ma mäletan, et mul oli seljas must liibuv põlvedeni kleit ning peale viskasin teksatagi. Sain paari sõbrannaga kokku, kuid kohe üldse ei olnud seda tunnet, et viitsiks lihtsalt baaris chillida. Nägin enda telefoni ning BUUM! See oli „The dirty barista“. Kirjutas, mis ma teen värki-särki. Ütlesin, et baaris chillin, mille peale ta pakkus, kui ma soovin tuleb mulle kohe järgi ning lähme tema juurde. BUUM! Well daaa! Tuli taksoga Taco ette ning ma hüppasin peale. Jõudsime tema juurde, ilus korter kalamajas. Ta tormas mind kohe kätega katsuma ning avastas, et mul ei ole pesu seljas.. Ütleme nii, et üks pööraselt kuum õhtu oli edasi… Sellele on nii keeruline mõelda arvestades, et olen hetkel kaks kuud kuival olnud. Kuival olemisest räägime, aga teinekord. 

Temaga polnud nii nagu teiste meestega, teadsin, et ta on täielik mölakas. Ma olin kursis, et ta jätab mind kohe nurka, kui on lõpetanud aga mulle meeldis, et ma teadsin seda. See tähendab, et ta ei valetanud mulle, mis ta kavatsused on. Ma ei tundnud ennast petetuna. See oli mega chill minu jaoks ning jäin isegi ööseks. What’s up with that? Hahaha.. Hommikul oligi ta kadunud kuigi see oli tema enda korter. Chillisin seal pool päeva, käisin vannis ning nautisin vaikust. Mäletan veel, kuidas mul polnud takso raha, et koju minna. Olin parasjagu tinderis jälle kellegi uuega suhtlemas ning kurtsin talle muret, tüüp pakkus, et viib mu ise koju. See hull tuligi mulle järgi, tõi mulle veel vett kuna mul oli kõva pohmell ja viis mind koju. Ma arvan, et see oli mu parim Tinder date, ühe mehe voodist viis teine mees tinderist mu koju. Tinderilgi plusse.. Kuid, mis siis kui ta ei oleks mind koju viinud?

See ei jäänud meil viimaseks korraks baristaga, tuli kordi, kus käisime väljas koos pidu panemas. Kord käis sõpradega minu töö juures ning hiljem läksime välja ja tema poole. Kord käisin enda sõbrannaga tema pool istumisel. Sõbranna lõpetas all diivanil kellegagi ning mina temaga nagu ikka.

Viimane kord, kui läksin peale pidu tema juurde. Oli tal voodis mingi teine naine ees. Küsisin, et what’s up with that? Ta lausus, et leidis ta tee pealt, olevat purjuspäi töllerdanud ja tassis ta koju, kuid too oli voodisse magama jäänud. Well, mis seal ikka. Tegime oma värki-särki seal voodis, kui tšikk ülesse ärkas võtsime ta kampa. Alguses oli ta all in, kuid siis sai vist kaineks ja lõi põnnama ning soovis lahkuda. Mis seal ikka… Me ajasime, siis enda asja edasi. Hommikul mul tuli kõne, et saan autoga Hiiumaale ja lahkusin ruttu. Barista sõbrad olid seal all diivanil nunnult känkras kõik koos, lehvitasid veel ise magades.

Tundus nagu cuul ja tore, kuid ma lõpetasin suguhaigusega. Sain omale fucking herpese. Kas see oli tema või see tšikk või üldse kolmas tegur, kes teab. Aga mul oli nüüd vitus vill, mis oli mega valus. Ma ei saanud istuda ega astuda ning see lööb iga paari kuu tagant taas välja.

Siit paar moraali teile. Ära joo ennast nii täis, et töllerdad üksi tänaval, et võõrad mehed sind enda juurde magama viivad, võid ärgata grupiseksi peale üles. Teiseks ära niku nii palju ringi, lõpetad suguhaigusega ja see jääb sulle elulõpuni, surmav või mitte, vastik on ikka.

Naljakas, kuidas sellised asjad meelde tulevad, kuna töötan Epic Coffee’s ajutiselt. Kui sa oled kesklinnas, siis tule mulle Vabaduseväljaku tunneli Epic Coffee’sse külla ning aita meil sellele kohale uus elu sisse anda. Üldse ei soovi, et minu kunagine lemmikkoht lõpetaks enda tegemised. Tule jaga ideid ning mõttemaailma. Mina loodan siin raha kokku teenida, et arved makstud saada ning olen tänulik selle tutvuse eest. Rõõm ju siiskit peitub sinu suhtumises, mitte selles, mis sul olemas on.

 

0 mõtet “Kas sa tead, kes võimaldab sulle kõik, mis sa soovid? Sina!” kohta

Leave a Reply