Kas tõesti eestlased ei oska seksi nautida?

Eestlased, miks olete nii masenduses? Kuhu on kadunud teie sekselu? Miks nii kibestunud? See ei ole elu, tule taevas appi. Mehel on vaja seda lähedust. Sinul on vaja seda lähedust. Seks on nii oluline. Kui Mallukas mind teemaks võttis, kokku tuli sadu kommentaare, lugesin muidugi samuti need rõõmuga läbi.

Kui te küsite, kes kirjutab niimoodi BAAM! BAAM! Life is amazing, siis seda kirjutan mina, kes saab 5 orgasmi järjest. Mina, kes ma olen seitsmendas taevas. Mina, kes ma armastan, kui mu mees mind puudutab. Mina, kes ma pole nõus elama ilma orgasmideta. Kui see teeb mind nümfomaaniks sinu jaoks, siis no palun väga. Miks on seks nii tabu teema? Kas sa üldse oled kunagi orgasmi saanud? Kas sa mastrubeerid? Kas sa ikka tead, et see kõik on väga oluline ja toob su ellu nii palju positiivsust ja õnne juurde.

Lisaks kommenteeriti muidugi juurde, et tal pole ju lapsi. Oodaku, kuni need majja tulevad, siis kõik muutub. Esiteks mul on laps, tean väga hästi, mida see tähendab, kui laps on majas. Kas seksi jaoks aega leida on raskem? Muidugi, kuid see aeg on olemas ja see on nii oluline.

Mehel on vaja seda lähedust ja hellust. Sinul on vaja seda lähedust ja hellust. Vahet pole kaua te koos olete olnud. Kui sa ei hoolitse enda mehe eest, ei hoolitse ka tema sinu eest. Lase mehel olla mees. Lase mehel tunda oma võimu. See annab talle hea tunde ning sulle samuti. Kui ta ei eruta sind, siis räägi temaga. Suhelge ning leidke taas tee teineteiseni. Sul on alati seksi jaoks aega. Kähkukates peitub väga palju ilu.

Seks on oluline! Kui sa ei naudi seksi ja ohkad, et mida see mees taas tahab, siis kallis naine otsi enda punktid ülesse ja hakka mastrubeerima. Kui su mees ei oska sind rahuldada, siis suuna teda. Kvaliteetne seks elu on nii väga oluline. Ei te ei pea igav paar olema, kes seksib vaid siis kui on sees juba hirmuäratavalt suur paus. Kui te kogemata liiga palju veini jõite või mis iganes. Seks peaks olema normaalne päeva osa. See võtab teilt mõlemalt nii palju stressi ära ning liidab teid ürgsel viisil kokku.

Lõpetage mehe kallal näägutamine ning hakake tema eest rohkem hoolt kandma. Pane tähele, kuidas mehelikkus temas taas kasvab ja ta sinu eest taas imeliselt hoolitsema hakkab. Suhe nõuab kahe inimese poolset pingutust ja olgem ausad seks on lihtsalt üks imeline boonus. I get that mul on suhte algus. Kuid see on lihtsalt kurb, mis seal arutelu all toimus. Kas tõesti eestlased ei oska seksi nautida?

 

 

 

3 mõtet “Kas tõesti eestlased ei oska seksi nautida?” kohta

  1. Olen lugenud päris palju su postitusi ja sind ka päris elus näinud. Arvan et su blogi on igav pask. Koguaeg üks ja sama teema. IGAV ja üsna nõme. Ja sa näed üsnagi ebameeldiv välja ka. Ja nii kui näed mõnda meedterahvast kes sulle vähegi meeldib, oled sa pm kohe calmis talle selga hüppama. No nendest sõltuvustest ei saa sa ns lahti. Nõrk iseloom sul. Loodan et rohkem news feedis su postitused ette ei karga.

  2. Küll kommenteerijal E.-l on nii palju vaba aega, et lugeda blogi ja veel mitmeid postitusi, mis on tema jaoks igavad. Olen kade, tahaks ka sellist vaba aega.

Leave a Reply