Kõige suurem kiusatus üldse minu jaoks on seks

Keskendu sellele, mida sa saad teha, mitte sellele mida sa ei saa. Kui sa proovid olla keegi, kes sa tegelikult pole, siis tulemuseks oled sa mitte keegi. Sa oled siin, et luua oma teekond ja seda järgida. Endale kindlaks jääda pole sugugi kerge. Ma arvan, et me kõik teame seda. Sinul ei pruugi olla neid pahesi, mis on minul. Kuid meil kõigil on omad. Arvan, et tuleb lihtsalt küsida endalt, mida sa soovid suures plaanis? Millist elu sa ihkad ja kas praegune eluviis tagab sulle selle tulevikus? Vaata, kui sa armastad ennast ja hoolid endast, siis sa pole nõus endale enam liiga tegema. Seega taas, kõik saab alguse enesearmastusest. Absoluutselt kõik.

Kõige suurem kiusatus üldse minu jaoks on seks. See on eriti keeruline teema, kuna ma olen vägagi seksuaalne inimene. Kui baby daddyga suhtesse läksime, tegime me miinimum 3x päevas. Ma veel mäletan, et kui olime vaid 2x teinud, siis juba meelega pidi ühe korra veel tegema. Me olime nagu jänesed. Koguaeg kargasime. Ükskord oli mu sõbranna juures pidu. Olime kergelt joogised ja kohe väga-väga oli vaja keppida. Tegemist oli aga väikse korteri peoga ja ainuke ruum, mis lukku käis oli vannituba. Eriti pisike ruum. Sinna ei mahtunud pikaligi, kuid mis seal ikka, meile sobis. Teine sõbranna tahtis hirmsasti teada, mida me seal teeme. Karjus ka veel, et teiste vannitoas ei tohi nikkuda. Murdis ukse lahti… arvas, et avasime selle ise, kuid noup. Riivlukk lihtsalt lendas eest.

Me ei suutnud käsi üksteisest eemale hoida. Kord olime minu toas, mida ma jagasin oma noorema õega. Õde mängis kõrval arvutimängu ja ma pugesin tekiga koos baby daddy peale, et teda „kallistada“. Väga sujuvalt ja märkamatult toimus ka seal midagi muud… Kord öösel häiris mu õde meie suudlemise matsutamine. Mis seal ikka, läksime kööki. See köögitool tundus täiesti piisav. Samuti ei häirinud, et vanemad magasid kõrval toas…

Kord, kui me bussiga Hiiumaale sõitsime, istusime kõige taga ja me amelesime terve tee. Ma veel kukkusin mingil hetkel toolide vahele maha. Kui pead lõpuks ülesse tõstsime olime juba sadamas. Seega poolteist tundi olime me suudpidi koos olnud. Tookord Hiiumaal saigi meist paar. Me olime ennem lihtsalt sõbrad, kes panid tatti ja amelesid pidudel. Hiiumaal vaatasime me öösel tähti teki peal minu sauna taga. Me kudrutasime ja olime koguaeg ümbert kinni. Mäletan, kui ta oma „spetsiaalseid“ pannkooke tegi ja kui ma keerasin ühte ümber, hoidis tema mind samal ajal seljatagant kinni. See tunne on endiselt mu lemmiktunne. Kui mees sind hoiab seljatagant ja kallistab. Ma igatsen seda tunnet nii väga, see oli kõige turvalisem tunne üldse. Mitte keegi ei saa sulle liiga teha, ma valvan su seljatagust. Lausa pisar tuleb selle mõtte peale.

Seda lähedust ja pöörast sekselu ma igatsen, mis on nii kurnav kuna ma pole suhteks valmis. Ma ei soovi ka üheöösuhteid. Kuidas leida kuldne kesktee? Ma ei ole nunn ega oota ka, et ma peaks kellegagi abielluma enne, kui voodisse lähen, kuid ma ei soovi ennast odavalt tunda. Ma mäletan väga hästi, kuidas see kõik mulle mõjus. Kuid ma ihkan lähedust. Üks asi on ennast ise hellitada, mis on endiselt suurepärane tunne, kuid suudelda kedagi ja olla kellegi kätevahel… Ma igatsen seda, kuid ma ka arvan, et seda ei saagi ilma tunneteteta tõeliselt nautida. Kuna, mis oli minu ja mu baby daddy vahel oli kirg koos tunnetega ja see on see, mida ma soovin ja ihkan kellegi uuega. Ma võin vaid arvata, et saan seda lähedust ka muudmoodi, kuid olen ju endale korduvalt tõestanud, et ei saa. Seega ma olen oma käega seal torni otsas edasi. Naudin ennast, hoian ennast. Võibolla ostan paar mänguasja juurde. Kuna, kui ma kellegagi isegi magaks, poleks see ju see. Ma soovin, et keegi näeks mind. Tõelist mind, mitte vaid seksuaalobjekti.

Seega ma siiski pean ootama. Kuna see, mida ma igatsen polegi võimalik niisama lampi saada. Ühtlasi mul on praegu „see aeg“ kuus. Mul on alati just sellel ajal metsik mehe vajadus, kuid see möödub juba paari päeva pärast ning saan uuesti tugev iseseisev naine edasi olla. Oh naisi ja nende tujusid küll… Ma liigun edasi. Kõik saabub õigel ajal.

3 mõtet “Kõige suurem kiusatus üldse minu jaoks on seks” kohta

 1. OMG!
  Ma tean TÄPSELT, kuidas ennast tunned!!!!

  Mõned inimesed lihtsalt VAJAVAD ELUS ROHKEM SEKSI ja kahjuks seda millegiga väga pikalt asendada ka ei saa……see on ju tegelikult NII oluline tervise mõttes ka 🙂

  Mina kuulun ka sinna gruppi ja kahjuks pole ka kindlat partnerit….
  Tõesti, kuidas selliseid asju lahendada? Puhtalt tahtejõuga ja enda vajadusi eirates, maha surudes, pinges olles?

  Mina nii tugev pole kui sina……

Leave a Reply