Kõik on lubatud, kui see kõik teeb sind õnnelikuks

Elu on elamiseks. Elu peab nautima. Meile on antud see elu siin ja praegu. Mitte keegi pole meile lubanud homset päeva. Seega elame.

Ma hakkasin mõtlema, et tegelikult absoluutselt kõik on lubatud. Mis aga ei ole lubatud on negatiivne self talk. Mida iganes sa heaks arvad, et sind õnnelikuks teeb seni kuni see ei kahjusta sind ega inimesi sinu ümber. Sellega ei tohi hiljem kaasneda enda maha tegemine. Palju õnne, kui sa harrastad üheöö suhteid. Kui see teeb sind õnnelikuks, anna minna. Palju õnne, kui sulle meeldib suitsetada. Lase käia, kui sulle meeldib. Palju õnne, kui sulle meeldib liha süüa. Lase minna, söö palju jaksad. Palju õnne, kui sa oled vegan. Ole, mina austan veganlust väga. Palju õnne, kui läks taas üks pidu käest ära. Kui sulle see meeldib, lase käia. Palju õnne, kui soovid kaloreid lugeda grammi pealt. Kui see annab sulle hea tunde, lase käia. Palju õnne, kui sind ei huvita, kui palju sa sööd ning ei häiri see kaal. Kurvid on ilusad naine! No problemo.

Kõik on lubatud, kui see kõik teeb sind õnnelikuks. Kui sa aga tunned hommikul peale pidu ennast halvasti ning hakkab pihta negatiivne self talk, peaks asjad läbi mõtlema. Kui selline negatiivsus saab pidevaks, ei ole järelikult pidutsemine enam hea mõte. Kui sa tunned süümepiina, et sõid tüki šokolaadi, on midagi valesti. Kui sa tunned ennast halvasti, et sõid kõhu täis, siis mõtle uuesti. See on normaalne! Meil on vaja seda energiat ja toitaineid, mida vaid toiduga saab.

Kui tunned ennast sensuaalsena ja vägevana peale üheöösuhet on kõik imeline ja mul on hea meel sinu üle. Kui aga tunned ennast odavalt ning nagu seksuaalobjekt, siis lõpeta see. Sa läksid sinna põhjusega. Sul on õigus nautida seksi. Ära tee ennast maha. Naudi ning vali partner ka üheks ööks hoolega. Igale mehele ei pea enda energiat jagama. See on väga oluline, mis eesmärgiga me läheme voodisse. Kui sa lähed eesmärgiga, et nautida ning veeta kirglik öö pole seal midagi halba. Kui sa lähed, aga eesmärgiga lihtsalt kellegagi magada, kuna oled purjus või proovid kellelegi  (või endale) midagi tõestada, pole see kõige targem mõte.

Näiteks mina praegu. Ma olen täiesti avatud igasugusele seksuaalsusele. Samuti arvan, et üheöösuhe on okei, kui seda teha õige eesmärgiga. Ma avastasin, et miks ma ennast nii litsakana tundisin oli see, et ma jõin kõik mehed ilusaks ja meeldivaks. Kui hommikul üles ärkasin, olin nagu „mida kuradit sa tegid?“. Ma arvan, et  nendest viiekümnest mehest ainult paar meest oleksid mulle reaalselt meeldinud. Nüüd, kus ma ei joo ei eruta mind peaaegu mitte keegi. Tuleb välja, et tegelikult olen väga valiv. Pole ime, et ennast sitasti tundsin, kui jagasin oma energiat nii suvaliselt ära. Ma pidin, ennast täis jooma, et mulle mees meeldiks. Nüüd ma ei lase ennast puudutatagi mehel, kui ta mind just jalust nõrgaks ei tee.

Ma ei pane endale enam piiranguid nagu alguses panin. See oli alguses väga oluline, et endale kõik kiusatused ära keelasin, kuna tänu sellele pole ma endiselt alkoholi joonud ning lolluste teed läinud. Seks on aga hea asi, tervislik. Kuid kindlasti tuleb valida omale partner hoolega. Tuleb tunda enda piire ning lasta lahti koormast, mille endale ise peale kallame. Lase vabaks, lase lõdvaks ning naudi elu. Õpi ennast tundma, mis on sulle hea ja mis pole. Jäta ära negatiivne self talk ning kogu su elu muutub. Mis iganes su elus toimub või juhtub. Asenda enda jaoks „miks see minuga juhtus?“ hoopis „mis see mulle öelda tahab?“

Me saame pidevalt hakkama asjadega, mille üle me uhked pole. Sellest kõigest tuleks lihtsalt õppida ning mitte enam korrata. Kui sa aga arvad, et sulle meeldib vigu teha – tee siis! Kes see ikka keelab. Kui sa ennast maha ei tee, pole probleemi. Kui sa aga ei oska enda mõtteid veel niimoodi kontrollida, siis sea endale seniks piirid, mis hoiaksid sind positiivsel teel. Me pole siin, et kannatada. Igaüks meist vastutab ise enda tegude eest ning peab aru andma vaid iseendale. Kuid selleks pead ennast tõesti tundma õppima, kuna endale valetamine on väga lihtne. Kuula enda südame häält ning usu enda kõhutunnet.

Leave a Reply