Kui naine avastab, mida ta väärt on, on ta võitmatu

 

Kõik mu sõbrannad ja sõbrad teavad, et mulle meeldivad „vanemad mehed“. Seda kirjutades hakkasin lausa naerma praegu. Jah, tõesti, minu loogika ütleb, et kui mees on üle 30ne on suurem võimalus, et ta on juba meheks saanud ja võibolla saab ka minuga hakkama. Ise arvan, et olen next level tugev naine, veidi liiga pöörane ja minuga ei saa hakkama enamus mehed. Ennast väiksemaks ma ei tee. See on nii oluline olla just selline nagu oled. Tegin ennast väiksemaks, ei lõppenud hästi. Sa ei saa olla pidevalt sellise mõttega, et soovid kellegile meele järgi olla. Muidugi peab mehe eest hoolitsema, kui te koos olete, samuti peab tema sinu eest hoolitsema. Ma hoolitsen hea meelega, ma armastan teiste eest hoolitseda. Aga ennast väiksemaks ei pea tegema. Ei tohigi, niimoodi kaotad iseennast ja tulemuseks on õnnetu suhe ning kõik on pekkis.

Nii, aga miks mulle meeldivad vanemad mehed? Kas ikka meeldivad? On üks asi, millega ma ei ole nõus enam. Ma ei ole nõus olema kellegile kõrval, kes ennast üles töötab, saab jalad alla, hakkab enamvähem meheks ning siis kõnnib minema. Ehk ma ei ole enam mitte kunagi nõus enda elu pausile panema mitte ühegi mehe pärast. Mul on täpselt samasugune õigus enda elu elada nagu on sinul, kallis Härra. Vanasti võib-olla oli nii, et naised ootasid meest koju, tegid süüa, koristasid, tegelesid lastega ning olid lihtsalt ilusad oma Härra jaoks. Tööl ei käinud, neid muresid ei näinud, arveid ei vaadanud, kõik see oli meeste peal. See on pilt, mis meile on naisest loodud, aga kahjuks või õnneks see pilt hakkab järjest rohkem muutuma, kuna mehed on järjest vähem mehed. Ma ei süüdista otseselt mitte kedagi ja kaudselt ma süüdistan teid kõiki. Mina olen see tädi, kes tahab ise tööd teha ning kaugele jõuda, see on nii hea ja tore. Järjest rohkem on naisi, kes on sama edukad, kui mehed, mõned veel rohkemgi. Isegi, kui ma ei tahaks, siis ma pean ise ennast ülesse töötama, kuna I am a singlemom. Mul ei ole meest ja ei näe teda lähitulevikus tulemas ka. Ja see on okei. Mine suhtesse alles siis, kui oled selleks valmis. Ära mine sinna, kuna oled lihtsalt üksik.

Seega ma olen eeldanud, et vanemal mehel on juba nii materiaalne elu kui ka pea rohkem paigas. Arvan, et mehe jaoks on see väga oluline, et ta saaks võimaldada oma naisele ja perele. Ennem ei vaadatagi tõsiselt, et võiks pere luua, kui pole see pool paigas. Usun, et see annab mehele enesekindlust juurde ning toob välja selle ürgse mehelikkuse, mis mulle väga meeldib. You know. Tõeline mees, tugev, enesekindel, oskab otsuseid teha. Mmm.. See võib kõlada valesti, aga minu jaoks on oluline, et mees oleks jõukas. „Rikas“, kuna ma kavatsen elus kaugele jõuda ja samuti olla edukas ja ma ei soovi, et teeksin sellega enda meest väiksemaks. Mehe ego on sama õrn, kui naise enesehinnang. Kuidas mõjuks mehele see kui naine on võimsam? See on selline keerulisem teema. Kui naine ütleb välja, et soovib endale rikast meest on ta automaatselt „gold digger”. Rikas mees lihtsalt erutab mind, mitte enda raha pärast vaid enda võimu pärast, paneb mind turvaliselt tundma. Ma olen käinud mitme erineva miljonäriga kohtingutel ja neis on lihtsalt see võimas mehelikkus. Otseloomulikult sellest ainult ei piisa, sellega kaasneb ka elustiil „Ma võin kõike teha“ . Kõige kurvem kogemus oli, kui sain teada, et olen „Linda the third“ ehk kolmas naine. Oi! Sellest inimesest tuleb veel üks pikk ja mahlane peatükk.

Nagu ma olen öelnud, vanus on ainult number. Tegelikult see käib kõigi kohta. Ma olen kohanud  või noh maganud 30-aastasega, kes käitub nagu 18-aastane; 25-aastasega, kes käitub nagu 40-aastane; 41-aastasega, kes käitub nagu 20-aastane; 47aastasega, kellel oli lihtsalt keskeakriis ning arvas, et on surematu 20-aastane. Ma olen olnud miljonäriga, ma olen olnud narkomaaniga. Seega mu point on see, et tegelikult vahet pole, kui vanad nad on, sisu loeb ja hea sisu on üldse haruldus.

Mehed, mehed, mehed. Ma ei saa teile midagi pahaks panna, ise olen lasknud endaga niimoodi käituda. Aga nüüd, kus ma tean lõpuks ometi, mida ma väärt olen, ei lase ma ennast enam ära kasutada. Kui naine avastab, mida ta väärt on, on ta võitmatu. Paraku pidin mina ennast kõigepealt hävitama, et näha, kes ma tegelikult olen. Loodan, et sina leiad teise viisi.

0 mõtet “Kui naine avastab, mida ta väärt on, on ta võitmatu” kohta

  1. “See võib kõlada valesti, aga minu jaoks on oluline, et mees oleks jõukas. „Rikas“, kuna ma kavatsen elus kaugele jõuda ja samuti olla edukas ja ma ei soovi, et teeksin sellega enda meest väiksemaks. Mehe ego on sama õrn, kui naise enesehinnang. Kuidas mõjuks mehele see kui naine on võimsam?”

    Mu arust see lõik kõlas tõesti natuke valesti ja imelikult. Kavatsed elus kaugele jõuda ja olla edukas? Kullakene, mitte ära kavatse, vaid saavuta enne see ja siis hakka mehi välistama, põhjendustega “sa ei ole piisavalt rikas ja jõukas”.
    Miks rääkida sellest, mida sa kavatsed? See on ju antud hetkel täielik soovunelm.

Leave a Reply