Kõik väline lihtsalt kaasneb peale seda, kui oled sisemise endaga rahul

Olla sina ise maailmas, mis üritab meid muuta kogu aeg kellekski, kes me pole on suurim saavutus üldse! Sul on endiselt veel aega, et muuta ennast selleks, kes sa oled. Armasta ennast ning kõik ülejäänud loksub samuti paika. Söö nagu sa armastad ennast. Liigu nagu sa armastad ennast. Räägi nagu sa armastad ennast. Käitu nagu sa armastad ennast. Ära muuda ennast, et kellegile muljet avaldada. Muutu, kuna see teeb sinust parema inimese ja see juhatab sind paremasse tulevikku.

Ma armastan ennast. Kõik saab alguse sellest tundest, mis sa tunned enda vastu. See mõjutab sinu käitumist. See mõjutab sinu arvamust. See mõjutab kõike. Mul on endiselt täpselt need samad armid kehal. Mu kaal endiselt kõigub seal, kus ta on alati kõikunud. Mul on endiselt väike kühm kuklas. Mul on endiselt väiksed tissid. Mul käivad endiselt kintsud kokku. Mul on endiselt lühike kael. Mul on endiselt imelikud kõrvad. Kuid ma armastan ennast.

Ma ei ole teinud mitte mingit dieeti ning saavutanud mingit „ideaal“ vormi. Ma pole käinud ilukirurgi juures, kus ma unistasin, et saaksin käia, kui vaid oleks raha. Mu välimuse juures pole mitte midagi tegelikult muutunud. Kuid, kui ma vaatan täna peeglisse vaatab sealt vastu üks korralik sex pomm.

Ma armastan oma kurve. See on nii ilus, kui naisel on kurvid. Ära varja neid. Võta nad omaks! See on ülim naiselikkus ning seksikus. Mulle meeldivad mu väiksed rinnad. Rootsi miljonär, kellest räägin teinekord muudkui ohkas kui täiuslikud nad on, mahuvad just täpselt kätte ära. Tegelikult pole oluline, et talle need meeldisid. Oluline, et nad nüüd mulle meeldivad.

Mu kõhul on suured venitusarmid. Justkui tiiger oleks tõmmanud käpaga. Enda alakõhtu olen enim häbenenud. Täna arvan, et mul on nii ilus naiselik kõhuke. Need armid on samuti vaid kaunistuseks seal peal. Kurvid on ilusad! Kurvid on naiselikud ning seksikad!

Ma olen tööd teinud vaid oma sisemusega. Kõik väline lihtsalt kaasneb peale seda, kui oled sisemise endaga rahul. Kui sa tõeliselt armastad ennast, soovidki omale parimat. Sa soovid toituda tervislikult. Sa soovid panna selga ilusad riided. Sa soovid enda eest hoolitseda ning sa teed seda kõike enda jaoks. Mina teen seda kõike enda jaoks. Ma justkui läheks iseendaga koos deidile, kui ennast välja sätin.

Ma meeldin endale, enam pole ka siiralt oluline, mida keegi teine minust arvata võib. Kui keegi arvab, et ma olen tore on see imevahva. See teeb vaid rõõmsaks. Kui keegi arvab, et ma olen nõme on siiralt suva. Ma nõustun selle positiivse poolega, kuna ka mina arvan endast samamoodi positiivselt. Õpi ennast tundma. Veeda aega üksinda. Avasta, kes sa oled ning armu endasse ning vali omale armastus. Loobu negatiivsusest enda vastu ning ava ennast positiivsusele. See tunne on imeline! See on tunne, et sa suudad vallutada maailma.

Üks mõte “Kõik väline lihtsalt kaasneb peale seda, kui oled sisemise endaga rahul” kohta

  1. Hei!

    Üks väike õigekirja märkus: “Ära muuda ennast, et kellegile muljet avaldada.” Õige oleks kellelegi, sest tegemist on -gi liitelise sõnaga! 🙂

Leave a Reply