Ma olin alati purjus peaga „The ultimate slut“

Me saame ja peame valima enda ellu inimesed, kes meid ei tiri alla. Eemalda negatiivsed inimesed enda elust. Ära jää suhtlema inimestega, kes sulle tegelikult ei meeldi puhtalt sellepärast, et sa kardad olla üksinda. See negatiivsus on liiga suur koorem. See ei ole sinu ülesanne tuua tema ellu positiivsust. Ta peab selle ise ülesse leidma. Hoia enda energiat. Ära lase seda enda seest välja tirida. See ei ole isekas, kui sa hoiad ennast. See on vajalik!

Mul oli kaks toredat sõpra. Ühega sain tuttavaks juba teismelisena, käisin tema pool tihti pidudel ning ütlesin ta kohta parim sõber. Ei midagi romantilist. Teisega sain tuttavaks, kui mu baby daddy mind maha jättis ning hakkasin väljas käima. Meil sattus selline seltskond. Mu kunagine parim sõber, mu kunagine parim sõbranna, siis see autraallane, kellega magasin, neid oli seal seltskonnas veel. Uuuh, seal seltskonnas oli ja siiamaani on lihtsalt liiga hot kutt. Tal on sellised hurmuri silmad ning kogu ta olemusest kiirgab seksikust. See pole okei lihtsalt, sa näed teda ja sa oled koheselt märg.

Mu kaks „toredat“ sõpra panid mulle alati puid alla. Nende jaoks oli see nii hirmus naljaks, kuid mind see alati häiris. Kui tegin mingit nägu, siis alati lennati peale, et ööööh ära solvu. Tead, käi perse, nad panid lausa siis puid alla, kui olin just vaimuhaiglast välja saanud. Lihtsalt Cmon mehed. Tänaseks lõpetas üks minuga ise suhtlemise, räägib linna peal, et pole huvitatud minuga suhtlemisest. Palju õnne, ära suhtle. Miks pead kuulutama, et ei soovi suhelda? Ei tea. Teisega nägime just üle pika aja jälle ning oli tore. Tal läheb hästi ja mul on nii hea meel.

Igal juhul peale seda kui olin maganud selle austraallasega, liikusin edasi järgmise sõbra peale. Ta oli nii tore ja ta käis mul lausa külas. Muidugi me lõpetasime seksiga, kuid see oli selline mõnus. Ei olnud räpane, me jutustasime nagu sõbrad ning lihtsalt kaasnes ka seks. Mis oli muideks väga-väga hea, üks parimaid. Too aeg ma polnud absoluutselt avatud tunnetele ning ka tema on alati väitnud, et ei vaataks naist, kellel on juba laps olemas. Kupeldasin ta enda sõbrannale üle. Tegelikult rohkem nagu töökaaslane, sest ta hakkas minuga ainult sellepärast rohkem suhtlema, kuna talle hakkas mu sõber meeldima, kellega ma parasjagu ise magasin. Ma täiesti kogemata meelega jätsin nad kogu aeg kahekesi. Alguses mu sõber polnud vaimustuses. Oli isegi kord, kus ta magas temaga ning tuli tema poolt taksoga minu juurde, et minuga chillida ja magas ka minuga. No mees on osav, mis ma oskan öelda. Ei läinud kaua aega mööda, kui nad armusid üksteisse ning minu jaoks jäi ta lihtsalt väga heaks sõbraks. Tal on tõesti üks kõige suuremaid südameid üldse ning ta ei hoia tagasi enda arvamusega. Mis on väga hea, kuna ausust on ellu vaja.

Mina liikusin tema pealt edasi selle seltskonna järgmise sõbrani, selle eriti seksika mehe peale. Olime taas baaris ning kõik olid purjus. Läksime seksikaga ning veel ühe naisega tema poole. Ma olin nii valmis, et me alustame grupikaga, polnud seda varem teinud. Me flirtisime ning pakkusin talle kindlasti pinget. Tema poole jõudes tuli välja, et ta tiris kaks naist koju, et neile lihtsalt öömaja pakkuda. See teine tšikk solvus ja läks koju. Mina võtsin riidest lahti ja läksin tema voodisse, pesu jätsin selga. Tal oli korterikaaslane kõrval toas seega me ei tohtinud midagi teha, mega tobe. Samuti oli tal „Bro code“, kuna olin tema kahe sõbraga juba maganud ning ta arvas, et ma raudselt meeldin eelmisele sõbrale. Jälle mingi ettekääne. Me isegi mitte ei suudelnud, veits hõõrusime ning ma tundsin, kuidas olukord oli hea. See oli üks suur mäng ning lõpuks käisime mõlemad üksteiele lihtsalt pinda. Korduvalt jõudsin tema juurde, kuid mitte kunagi me mitte midagi ei teinud. Minu lapsik twisted ego sai löögi ning mind ajas närvi, et ei saanud meest, keda tahtsin. Ma ei mõelnud selgelt, eriti purjus peaga. Ma tegin igasuguseid vigureid, et tema poole jõuda. Kohati oli see pujrus Linda missioon, et ma ei anna enne alla, kui ta kätte saan. Tule taevas appi lihtsalt! Sa tead seda momenti, kui sa oled purjus ja tuleb see hetk „Fuck it let’s do this“. Mul oli neid hetki igakord. Võibolla on mul alkoholi allergia, et ma nii iditootselt käitusin seda tarvitades. Kes teab..

Helistasin talle mingi kord ning ta oli Mc Donaldsis vanalinnas. Ma olin purjus, töllerdasin kohale, ta ignoreeris mind ja, siis nägin teises lauas teist vana meessoost sõpra. Istusin talle sülle ning sõin ta friikaid. Ignoreerisin härra seksikat ning läksin hoopis selle seltskonnaga välja. Mitte mingit flirti seal polnud. Kunagi, kui ma tiinekas olin, siis see kutt meeldis mulle, kuid me polnud suhelnud mega ammu. Ma ei tahtnud taas üksinda koju minna, korter oli ju tühi, kutsusin ta kaasa. Ta tuligi, jutustasime, kõik oli chill ning, siis ta lausus järsku „Kuule, kas me teeme või üldse ei tee, ei viitsi nagu niisama jaurata“ Ma olin nagu wtf, mis seal ikka, muud ju nagunii ei taheta. Magasin temaga. Ma sõna otseses mõttes istusin ta endale sisse korraks, liigutasin ning tal juba tuli. Ausalt Linda? Milleks sul seda vaja oli? Ta jäi mulle ööseks. Hommikul läksin tööle, ta tuli minuga koos taksoga. Me surusime käppa ning läksime oma teed. See oli liiga imelik lihtsalt. Tulevikus magasime veel paar korda, need korrad olid nõks paremad. Selline käitumine ajas mind masendusse, käitusin odavalt ning lapsikult, selline olen purjus peaga. Taas masendus kasvas ja kasvas.

Kogu see käitumise muster kokku panna ja vaadata.. Ma olin alati purjus peaga „The ultimate slut“ ning mul oli alati kõigest pohhui. Ma lollitasin, tegin draamat. Lapsik käitumine, mis ei sobi mitte ühelegi naisele. Ometigi tegin seda kogu aeg. Tõesti tekib küsimus, miks ma üldse peaks kunagi uuesti alkoholi proovima? Ma ju tegelikult olen väga väärtuslik ning normaalne inimene. Mul ei ole vaja niimoodi enda marki täis teha ning odav olla. Sinul samuti mitte. Kui ma näeksin kedagi kõrvalt, kes käitub praegu niimoodi nagu mina käitusin, hakkaksin oksele. Ma ausalt saan aru, et too hetk on tõesti lõbus. Muidugi purjus peaga on neid mase hetki ka.. Ma saan aru, miks ma tegin seda, kuid siiski. Nii rumal, nii idiootne. Mul on nii hea meel, et ma sellest nüüd aru saan!

 

 

2 mõtet “Ma olin alati purjus peaga „The ultimate slut“” kohta

  1. Ei mahu pähe, miks see ringi hooramine vajalik oli, kui seksist orgasmi ei saanud ja lähedust ammugi mitte.
    Mida see seks lambikatega üldse pidi sulle andma siis…

Leave a Reply