Ma olin haiglast väljas olnud vaid kaks päeva ning ma juba suutsin magada kahe erineva mehega

Haiglas olles väga palju targemaks ei saanud, kuid ma otsustasin ise, et ma ei joo tilkagi ühe aasta. Hakkama sain küll ainult 5 kuuga, kuid juba see aitas nii palju too kord kaasa. Juba see tõi mind õigele teele tagasi ning seekord märkasin enne katastroofi, kuidas ma tagasi auku jooksen ning tänaseks olen karsklane. Mingit piiri pole omale seadnud, ma lihtsalt olen muutnud oma elustiili. Eelmine kord ma lõpetasin vaid alkoholi tarvitamise. Seekord jätsin maha nii alkoholi, nikotiini, narkootilised ained, üheöösuhted. Sulle ei piisa lihtsalt ühe asja eemaldamisest. Sa pead muutma oma elustiili. Samuti pead looma turvavõrgustiku enda ümber, et sul oleks inimesi, kelle poole pöörduda, kui läheb taas keeruliseks. Oma murega ei tohi jääda üksinda.

Haiglast välja saades isutas mind alkohol koheselt ning, kui esimest korda väljas käisin oli väga keeruline. Tegin tavaliselt rohkem suitsu ning soovisin väga seksida. Pakkusin isegi oma baby daddyle, kuna paar kuud tagasi meil juhtus mõned korrad, kui olime joogised. Too hetk ma ei teadnud, et ta oma „hullu“ eksiga taas koos oli. Ma pidin ühe päeva Tallinnas olema, siis Hiiumaale naasema, ööbisin baby daddy juures. Üle võlli nagu ma olin, tahtsin ma seda päeva ära kasutada ning lõbutseda. Tegin peale vanni endast pesus pilte ning saatsin ühele teisele tüübile, kellega kunagi tinderis tuttavaks saime.

Mina: Mis täna teed?

Tema: Hetkel voodis. Sina?

Mina: (Saadan pesus pildi) Lähen vanni. Olen Tallinnas. Homme juba minema. Ja tahaks teha midagi.

Tema: Teeme. Tuled mu poole?

Mina: Davai. Kaugel elad?

Tema: Kesklinn.

Mina: Ma ei viitsi jala tulla, plekid takso kinni?

Tema: Sobib

Ja niimoodi ma tema juures 30min olingi. Ma olin haiglast mõned tunnid väljas olnud, kui juba otsisin leevendust seksist. Alkoholi ma tõesti ei tarbinud, kuid seks on ju samuti narkootikum. Vähemalt, kui sa kasutad seda niimoodi nagu mina seda kasutasin. Tegime tema pool omad asjad ära ning ma kõndisin tema poolt tagasi oma baby daddy korterisse, kus ma ööbisin. Seal ma chillisin tinderis ning mulle pandi superlike ühe norraka poolt. Jutustasime temaga ning ta väga soovis minuga kokku saada. Pidin järgmine päev õhtul ära minema, kuid päeval oli ju aega. Leppisime kokku päevase aja ning läskime kohvile. Võtsime Epic Coffeest omale latted kaasa ning jalutasime mööda vanalinna, väga tore oli. Ta muudkui rääkis, kui hea meel tal oli, et vastu võtsin tema kutse. Soovis minuga ka õhtul välja minna, kuid ma pidin ju Hiiumaale minema. Lubasin mõelda tema kutse peale ning teada anda, mis ma otsustan. Helistasin tädile ja selle asemel, et õhtuse bussi peale joosta, lubasin hoopis hommikul lennukiga tulla. Kirjutasin oma norrakale, et olen õhtul vaba ja ta lubas, et ma ei kahetse seda.

Ta viis mind Olde Hansasse sööma ning tõesti oli imetore küünlavalgusel einestada. Ta rääkis enda unistustest ning mina jagasin enda omi. Rääkisime oma perekondadest ning millist ise tulevikus soovime. Rääkisime enda tööst ning saavutustest ning mis me veel soovime saavutada. Väga jutukas ja tore kohting oli. Muidugi kaasnesid ka suured komplimendid ning mul oli hea olla. Väga suur vaheldus sellele, et alles eile olin vaimuhaiglas. Olde Hansast läksime edasi Katusekohvikusse piipu tegema ning kudrutasime. Tegime selfie ning ma panin selle ülesse. Vaatasime koos seal mu Instagrammi ning ta muudkui kiitis, kui ilusad silmad mul on. Läila imal flirt, mis oli nii tore. Tundsin, et pole ammu nii toredal kohtingul olnud. Tema jõi õlle, mina endiselt ei joonud. Nägin, et on täitsa võimalik ka ilma alkoholita. Edasi kutsus mind enda poole ning ma teadsin, et oli kätte jõudnud hetk, miks ta minuga üldse välja tahtis minna.

Kogu see trall oli taas ju selleks, et minuga voodisse minna. Kui aus olla, ma ju ise ka soovisin seda. Kuid kohting oli nii tore, lootsin juba, et võibolla tuleb ka midagi enamat. Läksime tema poole. Tal oli Viru keskuse vastas rendikorter, kõik oli tore ja mõnus. Ta lõi meile meeleolu ning üks asi viis teiseni ning diivanilt edasi voodis olimegi. Detaile pole vast tarvis.

Seega ma olin haiglast väljas olnud peaaegu kaks päeva ning ma juba suutsin magada kahe erineva mehega. Ma arvasin vahepeal, et minu selline käitumine tuli alkoholi joomisest, kuid ma polnud ju tilkagi joonud. Tundisin ennast taas odavalt, kuna ma seda olingi. Panin ennast riidesse ning kõndisin tagasi baby daddy korterisse, kus ma ööbisin. Ma mäletan seda kõndimist nii hästi. Külm ja rõve oli olla. Miks ma ei osanud peale ilusat kohtingut ei öelda ning lihtsalt jätta see ilusaks mälestuseks? Miks ma pidin selle räpaseks muutma? Ma arvasin, et muud minult ju ei soovitagi, olen kõigest seksuaalobjekt ning ma käitusingi niimoodi.

Ma soovisin üht oma ellu, kuid käitusin vastupidi. Toimus enesehävitus, ise ma oma elu keeruliseks elasin. Puhtalt sellepärast, et otsisin oma „valule“ leevendust väga valedest kohtadest ning ei võtnud vastutust enda elu üle. Ei piisanud alkoholi mitte joomisest. Kõik muu enese hävitamine oli endiselt alles. Ma ei armastanud ega isegi sallinud ennast, olin missioonil omale liiga teha. Ma küll ei mõelnud sellele otseselt niimoodi, kuid nii ma käitusin. Ma olin nii masenduses ja katki. Endiselt sõin antidepressante. Tagasi Hiiumaale minnes naasesin tööle ning eluvaim tuli uuesti peale. Ma olin oioi, kui masenduses endiselt, kuid vaikselt asjad muutusid. 

2 mõtet “Ma olin haiglast väljas olnud vaid kaks päeva ning ma juba suutsin magada kahe erineva mehega” kohta

  1. Tere Linda,

    Olen juba mitmendat korda su blogis lugemas.Värskendav avameelsus sellisel teemal tavaliselt keegi ei tihka kirjutada.Alko sex ja sōltuvused.Ilmselt paljudel maistel samad mured ja elustiil.Hea,et suudad olla eeskujuks ja said august välja!Edu!Kirjuta veel ka ma loen⭐️

Leave a Reply