Mida sa mõtled seda sa tõmbad

Mida sa mõtled, seda sa tõmbad. Nii positiivset, kui ka negatiivset. Mõttel on massiivne jõud. „Be careful what you wish for“ nagu nad ütlevad. Ja sellepärast ei väsi ma kordamast, et negatiivne mõtlemine ei too sulle positiivset elu. Mida sa mõtled, seda sa tõmbad.

Ma sildistasin ennast, kui naljanumber. Ütlesin seda korduvalt välja. Ma olen „see halb ameerika teismeliste film“. Noorelt emaks, kiirelt abiellunud, kiirelt lahutanud, singlemom’ist ettekandja, kes enam naiseks ei kõlba ja sobib ainult lõbutsemiseks. Eks ta natukene naljakas ikka ole, kui kunagi sai sellist filmi nähtud, siis mitte kunagi poleks arvanud, et nii võib ka minu endaga minna. Muidugi film lõppes alati õnnelikult ja no näed, minu film ju veel kestab.

Ma siiralt arvasin ja uskusin, et ma ei sobi enam kellelegi kuna mul on tütar. Eks ta kindlasti ole keerulisem, kui sul on teise mehega laps. Kuid seda enam pean hoopis mina valima, kelle ma enda kõrvale võtan. See on mehe ülesanne sulle meeldida ja sinu süda võita, mitte sinu ülesanne ennast väiksemaks teha ja leppida vähemaga. Ma kategooriliselt keeldun seda tegemast. Mu beib on number üks minu jaoks. See välja öeldud, siis uuelt mehelt ma nagunii ei oota kasuisaks hakkamist. Nalja teed või? Tal on isa olemas. Kuid nii ehk naa mu tulevane mees peab olema isa kandidaat kuna kavatsen veel lapsi saada ja sel juhul ta peab Lisannat samaväärselt kohtlema.

Tänu sellele, et ma olen ema on mul väga suur elukogemus ka sealt poolt kaasas ja mulle lihtsalt ei saagi pinget pakkuda noored poisikesed. Ka teie kõlbate mulle vaid lõbuks. Ma ei ole nõus enam „poisi“ kõrval toeks olema kuni jalad alla saab, et ta siis minema kõnniks. Iga mees keda ma vaatan, peab esiteks pükse ise jalas hoidma ja laskma mul olla naine. Nii nagu peab. Ma võin igalpool mujal olla sulle tugeva iseloomuga naine, kuid kodus ma soovin olla lihtsalt naine, kes hoolitseb enda pere ja kodu eest.

Jah, ma oskan haamrit ja naela kasutada. Jah, ma jaksan raskeid asju tõsta. Samuti oskan ma pliiti ja panni kasutada. Shopata oskan ning ennast meikida ja riietada samuti. Natukene hirmus, kui iseseisev ma olen. Kuid pigem on see siiski suur pluss, kui miinus. Te mehed olete väga armsad loomad, kuid ma kipun endiselt arvama, et naised on tegelikult see tugevam ja võimsam pool. Tõestage meile teisiti ja laske meil taas olla see hellam pool. Kuna, mida me ihkame kõige rohkem on turvatunne. Kui te meid hoida ei oska, siis seal kõik pekki lähebki. Ole sina mees ja las mina olen naine. Ma ei soovi kogu koormat enda peale.

Mina vajan roose ja hellust. Sina vajad respekti ja naise soojust. Ole mees, keda saab austada ja me teeme seda. See siin pole võistlus, kes teeb mida rohkem valesti või õigesti. See siin on maailm, kus on mehed ja naised kokku loodud. Täiesti erinevad tegelased, kuid vägagi olulised kaaslased. Milleks sellele vastu võidelda? Naudi seda! Kas pole mitte imeline, kui kaks hinge satuvad kokku ja nendest kiirgab välja nii palju energiat ja keemiat? Kui need kaks inimest kokku panna ja eemaldada klassikaline inimese ego jonn, sünniks tõeline partnerlus, kus kaks inimest saavad üksteist täiendada, mitte vähendada.

Ma olen korduvalt öelnud, et ma pole suhteks valmis. Kuid, mida sa mõtled seda sa tõmbad. Seega ma ei väida endale enam midagi sellist. Ma väidan endale, et vooluga tuleb kaasa minna ja ego jonn ei tohi ette jääda. Ma tean enda väärtust ja ma hoian oma väärtust. Ma olen see, kes ma olen. Natukene imelik, kuid vägagi tore tegelane. Ühtlasi imelik peaks olema uus kompliment, tavaline on ju nii igav olla.

Leave a Reply