Mu baby daddy ähvardab mind advokaatidega

Järgi oma südant. Kuula oma kõhutunnet. Lõpeta hoolimast, mida teised arvavad. Kui ma selle blogiga alustasin, ütlesin endale, et ükskõik kui palju ma ka ei sooviks, ei kirjuta ma seda selleks, et kedagi maha teha. See pole mina. Ainuke, keda maha teen on vana Linda. Ma olen sellisest käitumisest üle ning ma olen siin, et tuua juurde positiivsust. Maailmas on juba piisavalt kriitikuid. Ole sina julgustaja ja motiveerija.

Mu baby daddy ähvardab mind advokaatidega, kuna talle ei meeldi, et ma jagan meie minevikku. See on minu jaoks natukene väga naljakas kuna ta teab väga hästi, et siin võiks olla kirjas poole hullemad ja detailsemad asjad. See, et olen jaganud teile, et meil hea seks oli, pole nüüd küll põhjus, miks mind kohtusse peaks kaebama. See on pigem absurd. Ma ei ole Sind avalikult laimanud. Ma ei ole rääkinud detailselt palju „hullematest“ asjadest. Ma pole sind maha teinud. Mees, mul on terve list rämedaid ja negatiivseid asju, mida sa mulle korraldanud oled. See siin on minu jaoks vaid kirss tordi otsas. Et kui mina, sinu lapse ema ei taha sind avalikult maha teha, siis sina minu lapse isa soovid mind lausa kohtusse kaevata kuna olen jaganud ka teistele meie positiivseid mälestusi. See on sama hea, kui sa keelaksid mul oma sõbrannadega rääkimise ära.

Paraku ainuke kasulik asi, mis sa mulle jätsid peale lapse on minu mälestused ja elukogemus. Palun ära saa valesti aru, kui ma asju meenutan. Sinust, kui mehest ma ei arva enam ammu midagi. See, et sinu 18-aastane girlfriend on armukade mineviku pärast pole põhjus, et mind kohtusse kaevata. Mille alusel? Tõe rääkimise eest? Ma mõistan, miks see võib ebamugav olla, kuid sul on vabadus valida, kas sa loed seda või mitte. Samamoodi on minul sõnavabadus.

Ma ei võta postitusi maha lihtsalt sellepärast, et sul on ebamugav. See, et olen mälestused üles kirjutanud ei tähenda, et nad poleks seal ka varem olnud. Sul ei ole võimalik kustutada minevikku. Meie tegudel on tagajärjed ja ma olen niigi suurejooneline olnud sinu vastu. Ma olen sulle andeks andnud, kuigi sa pole vabandust palunud. Sa ei ole peategelane minu loos. Mina olen ja ma olen siin, et jagada enda lugu. Kahjuks ei saa ma eemaldada seda kolme aastat, mis me koos olime. Usu mind ma loobuksin suurima heameelega sellest valust, mida sina oled aastatega mulle korraldanud. Ning selle asemel, et mulle näost näkku öelda: „Palun vabandust, et sulle haiget tegin,” ähvardad sa mind messengeris advokaatidega. Loodan, et sul on nüüd piisavalt mehine tunne.

See on metsik vabadus, mis kaasneb, kui õpid asju mitte isklikult võtma. Muidugi ma mõistan, miks võib olla ebamugav, kuid kas sa tõesti arvad, et mul polnud ebamugav jääda üksinda korterisse esimest korda arveid maksma 2-aastasega? Endal null kogemust tööl ja alles harjutades last lasteaias käima. Kui Lisanna oli koguaeg haige ja mina olin hullumas. Samal ajal, kui sa emme juurde tagasi jooksid. Oli küll ja see oli palju negatiivsem kogemus. Mees ma olen käinud läbi depressiooni, enesetapukatse, enese hävitamise, alkoholisõltuvuse ja narkootikumid. See siin on minu lugu ja ma pole nõus ennast väiksemaks tegema. Teisele liiga tehes ei saavuta sa enda elus rahu ja harmooniat. Ma pole siin, et sulle liiga teha. Ma olen siin, et enda lugu rääkida. See, et reageerid meie headele mälestustele niimoodi on ausalt öeldes üllatav. See blogi on minul ankruks ja paraku pole võimalik mälestusi muuta. Sul on võimalik tulevikus olla parem mees ja ka mina proovin iga päev olla parem inimene. Negatiivne=negatiivne, positiivne=positiivne. Lõpeta ülemõtlemine. Sa lood endale niimoodi vaid probleeme, mida seal varem polnudki.

 Peamine ülesanne siin elus on aidata teisi. Kui sa ei saa aidata, siis vähemalt ära tee haiget. – Dalai Lama

 

 

 

 

 

7 mõtet “Mu baby daddy ähvardab mind advokaatidega” kohta

  1. Kui kirjutaksid ausalt ka negatiivsetest asjadest ei ole see laim.
    Mulle on ka palju haiget tehtud – eksmees jättis mu lapsega maha, olin 18 ja tema jooksis 16 aastase juurde. Mul polnud raha et süüagi osta sest olin oma ema juurest kolinud tema juurde et pere luua. Järgmine mees lubas et hoiab mind ja mu last aga talle olid peod ja teised naised tähtsamad. Olin lapsega üksi, nutsin ja palusin mõlemaid tagasi sest see olukord ajas hulluks aga kumbki ei vabandanud kordagi. Mina vabandasin. Su elu on kergem kui õpid leppima sellega et nad ei vabandagi.

  2. Linda tangot tantsitakse kahekesi! Ehk, et tšekka korra peeglisse ja vaata endale otsa, kas sina ikka oled süüta, et võid neid kive siin loopida 😉

  3. Ps! Printsid valgel hobusel reaalselt ei ole huvitatud sellisest tüdrukust kes terve oma elu letti laob. Villid, 46…jppm. Rääkimata tööandjatest. Ehk et suure augu oled omale kaevanud siin. Sellest et kahju. Lapsest muidugi veel eriti.

Leave a Reply