Mul on korralik sõltuvuse jonn peal selle koha pealt

Kuna ma jagan asju ausalt ja avameelselt, siis ma peaks vist ka teile jagama, et ma hakkasin jälle suitsetama. Reaalselt piisaski ühest suitsust, et murduda. Kui me minu härraga üritasime „friends with benefits” teemat teha, siis peale seksi oli hirmsasti tarvis seda ühte suitsu. Ütlesin endale, et teen ainult koos temaga ja pakki omale ei osta. No esiteks oleme me koguaeg ninapidi koos ja teiseks läks vaid paar päeva mööda, kui omale ka ise paki ostsin.

No kurat, mulle nii väga meeldib suitsetada. Üldse ei taha maha jätta. Ma tean, et see on tervisele kahjulik, väga kahjulik. Ma ei ole üldse uhke, et jälle suitsetan, kuid no kohe üldse ei taha maha jätta. On äkki Sul mulle ideid pakkuda, kuidas ma taas lõpetada suudaks? Kuna mul on korralik sõltuvuse jonn peal selle koha pealt, siis soovitan soojalt: ära sina palun isegi mitte seda ühte tee, kuna see murdumine käib nii ruttu. Õnneks on see tarkus mul alkoholi koha pealt olemas ja sellepärast pole siiani tilkagi joonud. Ei plaani riskida ka, kuna mul ei ole seda jama tarvis. Olen leidnud omale palju paremad ja kasulikumad lõõgastumise viisid.

Igal juhul nõme. Kuid vähemalt pole murdunud ma alkohliga. Sõltuvus on üks jube keeruline teema. Õnneks tuleb lõpuks ometi esimene palgapäev ja stress väheneb. Õnneks on mul imeline inimene kõrval, mida ma endiselt ei suuda uskuda. See on nii teistmoodi, kuid see on ka loogiline. Varem ma ei armastanud ennast, seega ma ei saanud tõeliselt ka teist inimest armastada. Olin alati vaimustuses sellest ideest, et olen armunud. Ma tean, et ma olen imeline inimene ja naine. Tal on väga vedanud minuga ja minul samuti temaga.

Kuid see siin ei olnud plaanis. Ma mõtlesin, et ma peaks sellele vastu võitlema, kuid siis taas tuletasin endale meelde, et kõik läheb niikuinii nagu minema peab. Me peame lihtsalt vooluga kaasa minema ning elama hetkes ja nautima. Ma õpin inimest tundma ja seni armun ma iga päevaga järjest rohkem. Väga huvitav on see, et ma soovin lihtsalt talle parimat, mis minu jaoks ongi armastus. Samal ajal ma pole ennast ära unustanud ning tegelen oma asjade ja eluga sujuvalt ja pühendunult edasi. Mis on nüüd vaid teistmoodi on see, et mul on inimene kellele toetuda ja see tunne on nii kuradima hea. Kõige naljakam on minu jaoks see, et me mõlemad oleme veits väga üllatunud, et me teineteisele nii väga meeldime ja see tunne vaid suureneb. Täpselt selline tunne nagu oleks alati sellist inimest otsinud ja nüüd, olles täielikult mina ise, jõudsid meie teed kokku. Oeh, eks me näe, mis saab. Põnev igatahes. Kuna mitte riske võtta on suurim risk üldse, siis ma riskin ja avan oma südame. Eks näis, mis sellega tehakse.

 

3 mõtet “Mul on korralik sõltuvuse jonn peal selle koha pealt” kohta

Leave a Reply