Olla hea ema ei tähenda lapsel käest kinni hoida 24h

Teeme seda, mida me armastame ja teeme seda palju. Ma olen nii tänulik! Kõik läheb endiselt järjest rohkem ülesmäge. Ma olen nii uhke enda üle, et kui korraks oli taas jube-jube raske, ma siiski ei murdunud ja hoidsin oma pilgu parema tuleviku suunas. Töö, mis ma vastu võtsin on imeline. Ma saan kasutada oma oskusi ja omanikud on tänulikud. Asi liigub ka siin muudkui paremuse suunas. Kui sa oled nõus ja valmis nägema vaeva ja vingumise asemel andma endast rohkem, kui 100% siis asjad liiguvad edasi ja muutuvadki.

Mu tütrekesel on samuti mega hästi. Tuleb välja, et issi peab vähem tööl olema ja saab temaga rohkem aega veeta, mis on imeline! Just õigel ajal, kui minul on natukene rohkem vaja eemal olla ja tööd teha. Keegi viskas kommentaari, et kui ma muudkui tuuseldan Tallinnas ringi, millal ma siis oma lapsega koos olen. See on taas see koht, kus mina näen asju väga teisiti. Ma armastan oma tütart kuu peale ja tagasi ning ta teab seda. Kuid tõesti ma hetkel tuuseldan Tallinnas ringi, mis tähendab, et ma olen iga jumala päev tööl. Peale tööd kirjutan blogi ja siis kustun ära ning ärkan hommikul taas varakult ja möllan edasi. Kohe, kui mul on vaba päev ja ma ei pea siin kohal olema, lendan ma Hiiumaale tema juurde.

Ma olen singlemom. Mind on üks. Olla hea ema ei tähenda lapsel käest kinni hoida 24h. Olla hea ema tähendab hoolitseda selle eest, et su lapsel oleks kõik hästi. Mu laps on hoitud, selle eest olen ma hoolt kandnud. Enne selle Tallinna projektiga alustamist käisime me koos siin, näitasin tibule, kus emme tööle hakkab ja nüüd on tal pilt olemas, kus emme on, kui teda kodus pole. Tänapäeval on olemas nii mitu erinevat varianti kuidas suhelda. Videokõned, messenger. Kõige olulisem on see, et laps teaks, et teda armastatakse. Lisanna on armastusega ümbritsetud iga päev. Ma olen ka varem öelnud, et sa ei pea kõike tegema üksinda. Sa ei saagi. See pole lihtsalt võimalik. Seega ära muretse. Kõigega ei peagi ise hakkama saama. Mitmes kohas korraga kohal olla pole võimalik. Ma olen tänulik, et mul on inimesed, kes mind aitavad ja on toeks. Me pole siin maailmas üksinda, me saame ja peamegi üksteist aitama. See on meeskonnatöö ja ma olen nii väga tänulik oma meeskonna üle.

Lisaks olen mega õnnelik ja rõõmus, et saan anda enda esimese motiveeriva kõne. See on tegelikult see, mis ma teha soovin. Minu jaoks ei ole see blogi mingi „salapäevik“ nagu mõni arvab. Minu jaoks on see minu lugu, mida ma üritan anda võimalikult ausalt ja avatult edasi, et aidata teisi. Näidata, et on võimalik muuta enda elu ning jah tõesti, see ei ole alati kerge, kuid see on võimalik. Samal ajal muidugi see aitab ka mind. Ma soovin näidata ja jagada ideed, et sa ei ole siin maailmas üksinda kuid sind on siin maailmas üks. Me kõik oleme unikaalsed ning meil kõigil on omad oskused. Olla sina ise on suurim oskus üldse. Olla see, kes sa tõeliselt oled on sinu elu ülesanne. Mitte mängida kedagi teist – kõik ülejäänud on juba võetud. Ole originaalne kuna sa oled nii unikaalne. Mina olen. Sina oled. Oleme koos need, kes me oleme ning aitame teineteist siin pöörases maailmas.

2 mõtet “Olla hea ema ei tähenda lapsel käest kinni hoida 24h” kohta

  1. Kuule aga sa oled ju soe peast.
    Sa pead end täisväärtuslikuks naiseks? Minumeelest näed sa välja nagu monstrum – käed on ära pläkerdatud, kolp on ära pläkerdatud. Selged märgid egoismist, enesekesksusest ja tähelepanuvajadusest. Ei kujuta hästi ette, et sellise naisega võiks lapsevanema kohustust üldse keegi jagada. Ilmselt tarbid sa ka mingeid narkootikume kuna need käsivarrel olevad mustrid on teatud narkoliikumise osaks, mingid soigumised šamanismist vms, igaljuhul tundub, et oled oma aju nende mürkidega ära kahjustanud.

    Ise oled süüdi, et tõde välja ütlen – pole mõtet oma jutustustega ajakirjandusse ronida halama.
    Tra, ole ise naine, ole naise välimusega ja suhtu maailma inimesena mitte kuradi mässumeelse mohikaanlasena ja keegi ei ütle sulle inetult!

    1. Sul on õigus olen tõesti proovinud narkootiume, kui olin depressioonis ning mul on ka alkoholisõltuvus. Kuid tänaseks olen karsklane ja jagan oma mineviku rumalusi kuna olen sellest välja tulnud 🙂 eks meil kõigil ole oma maitse ja ma tõesti armastan ennast ja meeldin endale 🙂 Enesearmastus on kõige alus, mitte egoism 🙂

Leave a Reply