Sa ei pea olema ilus nagu tema. Sa saad olla ilus nagu sina.

Sa ei pea olema ilus nagu tema. Sa saad olla ilus nagu sina. Kui naised toetaksid teineteist, imelised asjad juhtuksid. Me saaksime koos särada, üksteist toetada ning vallutada maailma. Mõtle, kui palju positiivsem oleks elu, palju ilusam. Selle asemel, et kadedusest teise ideed või ilu maha teha, saaksime hoopis enesekindlust üksteisele juurde anda. Kiites ning innustades teineteist. Kui sa näed midagi ilusat ja toredat, ütle välja see. Anna jõudu juurde. Täpselt samamoodi nagu sinul on enda suhtes kahtlused on need meil kõigil. Samamoodi nagu sina vahest arvad, et sulle ei sobi see ja see teeb sind paksuks. Samamoodi mõtleb ka teine naine kodus. Selle asemel, et panna üksteist paremini tundma, teeme me hoopis tihti üksteist maha, et ennast paremini tunda. Mis sul täna küll seljas on? Kullake, see värv pole küll sinu värv. Issand, mis su näoga juhtus? Idiootus! Naised toetame üksteist ning särame kõik unikaalselt. Sa oled nii ilus! Ma südamest loodan, et sa näed ka ise seda!

See suvi tuli restorani, kus ma töötasin, eriti ilus pikk mees. Mul on täielik nõrkus habemete vastu. Lisaks olid tal veel mega ägedad prillid ning need silmad nende taga… Tal oli otsa ette kirjutatud, et ta on teistmoodi mõttemaailmaga ning huvitav persoon. Samuti oli ta ägeda jutuga klient. Tegemist oli reede või laupäeva õhtuga, kuna me nägime uuesti „klubis“ ja saime paar sõna juttu rääkida. Või noh nad tulid korraks sellele kohale pilku peale viskama. Midagi me ei teinud, me lihtsalt saime tuttavaks. Seekord ausalt jäi kõik funny business ära. Ma ei tea isegi, kumb sugupool talle meeldib, mis on mega okei minu jaoks.

Elu läks edasi nii nagu ikka ning mõne päeva pärast astus tema ja üks naine taas meie restorani. Olin koos oma eriti ilusa sõbrannaga tööl. Astuvad nad leti äärde ja hakkavad rääkima, et tegelevad sellise brändiga nagu Ida Tau. Seletasid meile midagi ja olid, et mis te homme teete? Ma ei saanud alguses üldse aru, miks neil seda on vaja teada. Poole jutu pealt mõikas lõpuks, et nad soovivad fotoshuuti teha ning tulid ekstra meie kahe pärast sinna. Sellele meesterahvale olin, siis mina silma jäänud enda „Strong woman“ olekuga ning mu tattoo meeldis talle. Tuli välja, et ta on fotograaf ja veel päris hea sellel alal. Mu sõbranna oli silma jäänud naisterahvale, kes tuleb välja on disainer Ida Tau’s, enda kaunite näojoonte ning breketite pärast. Mega cuul!

Mina, kes ma kaalun 77kg ning olen kaunis omamoodi ja tema, kes kaalub 52kg ning on kaunis omamoodi. Meid mõlemaid kutsuti fotoshuudile, kuigi me oleme täiesti erinevad. Mu sõbranna on jalustrabavalt kaunis naine. Mina olen enda suhtumise ning pehmusega teistmoodi kaunis naine. Me oleme absoluutselt erinevaid, kuid me oleme mõlemad mega kaunid.

Fotoshuut oli üli fun. Käisime pilliroogude vahel külmas vees poseerimas, kukkusin seal peaaegu mitu korda pikali. Kogu see shuut oli mega ebamugav, kuid samas nii lõbus. Jooksin seal aeg ajalt paljaste tissidega ringi. Mega handsome habemikku see ilmselgelt ei häirinud. Vahetasime avalikult riideid ning olime muhedad. Nii ilus oli vaadata, kuidas mu sõbranna poseeris. Korraks tuli mul see hetk peale, kus ma vaatasin, issand, ta on nii ilus ja nii peenike. Aga mina? Hakkas võrdlemine jälle pihta. Natukene jäin sellele mõtlema ning avastasin, et issand, kui lahe, et ta nii ilus on. Selle asemel, et kade olla sain aru, kui lahe, et mina teistmoodi nii ilus olen. See oli minu jaoks kuidagi väga suur tunnustus, et ka mind kutsuti fotoshuudile. Ma ei ole modelli suurus ega pikkus. Nagu ma ütlesin, ma kaalun 77kg ning mõnusalt pehme võrreldes modellidega. Kuid milleks võrrelda? See on nii lahe, et ma olen just selline nagu ma olen. Seda märkasid ka nemad lihtsalt mööda minnes. Ole see, kes sa oled ning oma seda!

Fotoshuut kestis kokku üle 3-tunni. Käisime erinevates kohtades ja tegime erinevaid pilte. Mega väsitav, aga hea kogemus. Väga suur respect teie vastu modellid, see pole üldse lihtne töö. Need aksessuaarid, mida kandsime olid imelised. Neist lööb välja selline tugev naisellikus ning attitude, et ma saan kõigega hakkama, vallutan maailma kui tarvis.

Me oleme nii ägedad ja ilusad naised! Toetagem teineteist, teeme komplimente. Vallutame maailma enda ilu ja headusega! See on crazy, kuidas piltilusal ideaalvormis naisel võib olla enesehinnang null. Sina näed seda, tema mitte. Ütle talle need ilusad sõnad ning olgem koos täiesti erinevad ning kaunid edasi.

 

 

Leave a Reply