Sealt tuleb sulle enesekindlus ning kaob ära kartus

Need takistused, mis meile ette tulevad, ei ole tegelikult takistused. Need on astmed meie eduni. Fakt, et sa pole juba seal, kus sa olla sooviksid, peaks olema meile piisavaks motivatsiooniks. Edu ei saabu üleöö. Kes teab, kui kaua selleks aega läheb. Kuid, kui sa ei tee mitte midagi, siis see ei tulegi. Mulle hakkab juba meeldima see ebaõnnestumine. Järjest rohkem sa õpid ning saad kogemusi juurde. Elu ongi üks suur õppimine ning arenemine, kasvamine.

Endiselt saab kõik alguse enesearmastusest. Sealt tuleb sulle enesekindlus ning kaob ära kartus. Hirm ebaõnnestumise ning teiste arvamuste ees. Arvamusi on inimestel nii palju. Nii palju, kui on inimesi on ka arvamusi eksole. Oluline on kuulata inimeste arvamusi, kes sulle head soovivad. Mitte nende arvamusi, kes on lihtsalt kadedad või lihtsalt keelduvad enda silmi avamast millegile uuele ja suuremale.

Tihti inimesed, keda peame enda sõpradeks, teevad meid samuti maha. Mitte sellepärast, et see mida sa teed on vale, vaid sellepärast, et nad ei oska sinu üle õnnelikud olla. Selle asemel ollakse kadedad. Selline sõprus on mürgine. Kui teine õnnestub millegagi, peaksid sa tema üle õnnelik olema. See ei tähenda, et sinul on väiksem võimalus õnnestuda või see peaks sind kuidagi mõjutama. Pole põhjust võrrelda, me kõik oleme unikaalsed. Olla kade on taas olla negatiivne. Ole positiivne, ole õnnelik teise üle. Kuna taas teisi maha tehes sa ei muutu suuremaks, muutud vaid väiksemaks.

Meile pole lubatud kunagi kiireid tulemusi. Meile pole lubatud kerget teekonda. Sinu edu võib saabuda alles mitme aasta pärast, aga kui sa praegu alla annad, see ei saabugi ning sa jääd seda kahetsema. Liigu edasi ning ära anna alla! Kes teab, võib-olla su edu saabub juba homme.

Leave a Reply