Sõltlane teeb omale ettekäändeid

Harjuta EI ütlemist. See on keeruline, väga keeruline. Mul oli pingeline jutuajamine oma baby daddy uue naisega, kes on ühtlasi minu endine sõbranna. Tema jaoks on see esimene suhe. Nad on 2 kuud semminud ja teate küll, kuidas kõik alguses on. Roosad prillid peas ja ihihihi ahhaha. Ei väga tore, kellele ei meeldiks olla armunud. Meil olid omavahel väga suured pinged. Ma ignoreerisin teda kuna polnud valmis sellega veel tegelema. Kuidas sina suhtuksid sellese, kui su sõbranna läheb suhtesse sinu eksabikaasaga, sinu lapse isaga? Ma ei tea, see on jälle selline teema, et You never know how you are going to react. Mina samuti ei teadnud. Muidugi ma pole nende suhte vastu, kes olen mina, et olla vastu armastusele, kuid imelik ikka. Igal juhul rääkisime asjad enamvähem selgeks. 

Mul on endiselt raskusi pingeliste olukordade toime tulekuga. Kui ta lahkus oli veel chill, panin lapse magama ja kuna me oleme hetkel kahekesi läksin lihtsalt alla ning panin kamina ette pikali, küünlad põlema. Te ei kujuta ette ka, kui väga ma tahtsin juua. Lisaks pidi mulle sõber külla tulema, meessoost sõber. Minu Härra kaisukaru. Mees, kes on parim kaisutaja ning samuti metsikult hea voodis. Lisaks me saame hästi läbi. Ma küsisin kolme erineva sõbra käest, kas see oleks mu põhimõtete vastu, kui ma temaga magaksin. Samuti küsisin, kas ma võiks midagigi tarvitada. Tol hetkel mul oli nii väga vaja midagi. Sõltlane teeb omale ettekäändeid, kuna ma olen kursis enda sõltuvustega, siis ma ei jäänud üksi enda mõtetega. Ma kirjutasin inimestega, et ma midagi lolli ei teeks. Üli oluline on abi paluda, kui sa tunned, et hakkad omale karuteenet tegema.

Ma tahtsin nii väga seksida. Ma olen olnud „kuival“ üle kahe kuu. Minu jaoks on see midagi uut, väga uut.. Teadsin, et kui temaga magaksin, oleksin endas pettunud. Seks oleks kindlasti hea olnud, kuid ma ei soovi magatada meest, kes ei ole minu mees. Ma soovin enda energiat hoida, kuid mul on see vana harjumus sees. Mida ma, aga tegin enne kui ta tuli, et ma oleks korralik..

Oioioioiiii.. Ma mainisin, et mul on kamin. Sinna ette panin ma kolm pehmet tekki. Tekitasin mõnusa aseme, panin küünlad igale poole, kustutasin tuled ning panin käima eriti sensuaalse playlisti. Mina, kaminatuli ning meeletult erootiline muusika. Seal ma olin, puudutasin ennast ning nautisin ennast. See oli imeline. Sain enda stressi maandatud, enda vajadused rahuldatud. Kui olin lõpetanud, kirjutas, et hakkas liikuma. Härra kaisukaru tuli külla ning samuti lebotasime kamina ees ning lihtsalt rääkisime juttu tunde ja tunde. Minu seksuaalenergia jäi mulle ning meil oli väga tore sõbralik õhtu.

Ma suutsin öelda ei, kuigi minu esimene soov oleks olnud ta ära oodata ning oioi, mida iganes veel seal kamina ees teha. Ma ei teinud seda, kuna peale seda oleksin olnud endas pettunud. Ei ole kerge ennast hoida, kuid tean, et ei soovi sellist käitumist enam. Tegin omalt poolt kõik, et seda ei teeks. Mul tõesti oli fantastiliselt tore õhtu. Rääkida lihtsalt mehega juttu oli midagi väga uut minu jaoks. Me mõlemad olime lausa kained – väga ilus reede õhtu.

Kui me esimest korda Härra kaisukaruga tutvusime lõpetasime vannis. Tema sõbra korteris ning tema sõbra voodis edasi. Meid muudkui segati seal kahjuks. Olin juba väga purjus ning mul olid olemas enda töö võtmed. Korter oli seal kõrval. See tundus purjus peaga nii loogiline. Läksime mu töö juurde keset ööd. Kolmandale korrusele riietusruumi. Buum! Buum! Bääm! Paku, kes meid leidis hommikul sealt põrandalt.. See rikas mees, kellele olin see kolmas naine. BUUM! See oli jälle see fucked up situatsioon. Mis seal ikka! Lihtsalt Linda. Iga hommik, kui saabus kätte kaine tund oli midagi, mis üllatas. Too kord ruttu koju, pessu, tagasi tööle. Me ristisime kolmanda korruse ära. Teine kord kasutasin seda enda ülemuse sugulasega, kui mu ülemusel oli sugulase suur juubelipidu meie restoranis. Ülemuse vend veel pani meid paari. Ta oli imelik, aga sitaks HOT! Ma leidsin ta Facebookist ülesse, kuid ta isegi mitte ei öelnud tere. Seega ma lihtsalt olin see naine leti taga, kes rahuldas enda ülemuse sugulast. Ei, aitäh, enam sellist pulli ei soovi.

Härra kaisukaru käis korduvalt mul külas, öösiti. Ma arvan, et igakord olime purjus. Ta on mu lemmik, kuna ta on parim kaisutaja üldse. Ta on see mees, kes võtab sind läbi une nohisedes kaissu ning musitab ja silitab. No selline ekstra armas ja ilus kaisutamine. Just see lähedus, mida sooviks. Mitte selline tuim bängbäng vaid fantastiliselt pehme ja armas hoidmine peale seda bängbängi. Ta kahjuks pole mees minu jaoks, seega bängbäng ja kallistused ja kaisutamine jääb ära.

See võib hästi imelik tunduda, kuid ise olen uhke, et suutsin ei öelda. Veeta koos aega nagu normaalsed sõbrad ja avastada, et jumala tore inimene. Võib vabalt ta kohta sõber öelda. Üheöösuhted ning seks on samamoodi sõltuvus nagu seda on alkohol. Eriti, kui see oli esimene asi, mille peale tulin peale stressirohket vestlust. Ma olen sõltlane ning ma teadvustan endale seda, kuid tõesti olen teinud muutuse enda elus ning võitlen oma pahedele vastu. Seega õpi ütlema EI. Esimene kord on kõige raskem, edasi on samuti raske, kuid varsti pole see enam nii keeruline. Leia omale alternatiiv, mis ei tee sulle liiga. Hoia ennast, mitte keegi teine ei tee seda sinu eest.

2 mõtet “Sõltlane teeb omale ettekäändeid” kohta

  1. Kirjutasid ühes postituses, et soovid õigekirjale tähelepanu pöörata. Toon välja ühe komavea, mis sul päris tihti esineb. Aga ees ei käi koma näiteks sellises lauses: “Mida ma, aga tegin enne kui ta tuli, et ma oleks korralik..”, sest selles lauses ei ole aga sidesõna. 🙂
    Väike seletus EKI-st:
    Sõnade aga ja vaid ette tuleb koma panna siis, kui nad on lauses sidesõnad, nt Ta on väike, aga tubli. See ei sõltu mitte kuupäevast, vaid kohtumise päevakorrast. Niisugust ettevõtmist ei nimetata näituseks, vaid messiks. Kui aga ja vaid on rõhumäärsõnad, siis koma nende ees ei ole: Kuum supilonksmõjub aga kosutavalt. Tema on minu kohmetuse üle alati vaid naernud.

Leave a Reply