Sul on olemas su parem käsi, kasuta seda ning mõtle elu üle järgi.

Kuhu on kadunud austus naiste vastu? Miks te arvate, et see on okei meile varahommikul kirjutada ja saata enda aadress lausega: „Tule siia“. Küsides, mis värk on? Vastad vaid: „Tule siia, näed elu. Võta takso ja sõbranna. Kaua läheb?“ Miks te arvate, et on okei kommenteerida meie välimust, kehakaalu, soengut, tisse, tagumikku? Mis kuradi seksuaalobjektideks te meid peate? Lihtsalt kõnnime ringi ja te vaatate järgi ning lihtsalt ilastate? Teete „poistega“ omavahel nalja, kuidas paneks teda niimoodi, et pärast ei saa ta enam kõndidagi. See on täiesti rõve, et te olete ära unustanud, et me oleme samuti inimesed.

Las ma räägin sulle, härra, kes me naised oleme. Te paraku olete unustanud… Me naised oleme see „hell“ pool. Kuigi tänu teile see „hell“ naiselikkus on ühendatud ka ekstreemse tugevusega. Samal ajal, kui teie mängite enda xboxi või arvutimänge, teeme meie süüa, hoolitseme kodu ja laste eest. Samal ajal, kui teie käite tööl, käime ka meie tööl. Samal ajal, kui te ei saa teha üht või teist, kuna teil on vaja teha karjääri. Teeme meie seda üht ja teist, samal ajal tehes ka ise karjääri. Meie õlgadel on kodu, lapsed, töö, karjäär. Meie õlgadel on kõik see raskus. Te teete ka seda, kuid vaata, meie teeme ka. Miks sa arvad, et sul on õigus teha naisi siis väiksemaks? Mis kuradi lits ma sul olen, keda sa kutsud 2h enne tööpäeva enda juurde oma sõbra telefonilt? Mis te reaalselt nüüd arvate, et tulen enne tööpäeva, rahuldan sind ning lähen ise edasi tööle?

Naised loovad elu, mehed võtavad elu. Üks väga tore Härra ütles mulle seda. Sellest Härrast räägime teinekord lähemalt. Kuid kus on austus naiste vastu? Miks on okei meid läbi tõmmata ning edasi elada? Kuhu on jäänud respekt? Sul ei ole õigust mulle niimoodi kirjutada… Kui sina, kallis Härra, arvad, et olen atraktiivne. Palun väga, tee proovi ning kutsu mind kohtingule. Kohtle mind austusega. Ma olen naine, ma olen inimene. Ma ei ole hoor. Mul on elu, laps, karjäär, sõbrad. Mul on minevik, tulevik ja olevik. Ma oman tundeid. Mind ei ole siia maailma loodud, et tulla sind varahommikul rahuldama. Ma olen fantastiliselt tore inimene, kes omab hiiglaslikku südant. Ma poen oma nahast välja, et aidata enda sõpru. Olla korraga ema ning teenida raha, pole mee lakkumine.

Kuhu on kadunud austus naiste vastu? Kui sa tuled mulle ütlema, et see on meie endi süü, siis annan sulle lõuga. Me oleme naised nagu on ka sinu ema, sinu tulevane või praegune tütar. Su tädi on naine, vanaema on naine. Meie, kes me teid hoiame, toetame ning oleme teie kõrval ilusad. Vähim, mis sa teha saad on meile austust näidata.

Ma väärin lilli, komplimente. Väärin kohtingule kutsumist. Ma väärin kõike seda ning rohkemat. Seda väärivad kõik naised! Me oleme fantastilised olendid siin maal, kes loovad elu. On aeg, et te hakkaksite meid niimoodi kohtlema.

Te heidate meile ette, et oleme emotsionaalsed… Me oleme naised, miks seda meile ette heidate? Kui te mehed olete nii vägevad kõik koos.. Miks teil, siis üldse meid tarvis? Sul on olemas su parem käsi, kasuta seda ning mõtle elu üle järgi.

 

0 mõtet “Sul on olemas su parem käsi, kasuta seda ning mõtle elu üle järgi.” kohta

  1. Lp. Linda Maistre!

    Vaata “naisi” enda ûmber, kes on ise loonud meestele säärase kuvandi naistest. Vett tuleks praegu oma ligikaaslastele pähe kallata.

    1. Kas sa ei leia, et need “naised” käivad niimoodi riides kuna mehed meid niimoodi kohtlevad. Nad otsivad tähelepanu meeste käest ning niimoodi nad seda saavad. Enamus naised on ebakindlad ning neil on eeskujuks kaane modellid, kelle järgi ennast riietata. Superstaarid üle terve maailma on noortele niimoodi eeskujuks. Omakorda ei aita ka meeste suhtumine meie vastu. See kõik on kindlasti ühendatud omavahel. Kuid see pole endiselt okei meid niimoodi kohelda. Kui naine kannab seksikaid riideid, see ei tähenda, et mehel on luba minna ja katsuda teda. Ma mõistan su kommentaari väga hästi, kuid taas see pole okei niimoodi meiega käituda.

  2. Mida sa siis arvasid? Kui sa ei taha, et sinuga nagu hooraga käitutakse, siis ära käitu nagu hoor. Iga mees kes su blogi loeb, teeb omad järeldused.

    1. Mu blogi räägib võitlusest vanade harjumuste vastu. Ma nõustun, et sellise „ennast müüva” käitumisega saavad mehed valesid signaale, mis siiski ei anna neile õigust ahistamiseks. Mehed sellise käitumisega panevadki meid tundma nagu hoori ning kui sul on madal enesehinnag käitudki niimoodi. Mu blogi räägib, kuidas ma kunagi uskusin, et ma pole muud väärt, aga ma ei ole ega käitu nagu hoor. Ma olen lõpuks välja rabelenud meeste alandamisest ning olen siin, et sellest ka teistele naistele rääkida. See blogi postitus tuletas mulle meelde, miks ma ennast kunagi seksuaalobjektiks pidasin. Kas fakt, et mul on minevikus palju üheöösuhteid olnud, ei luba mul kirjutada sellisel teemal? Leian, et uue elustiiliga, millega kaasnes suur muutus mu elus, võin olla paljudele naistele inspireeriv.

Leave a Reply