Ta õpib mind tundma ja seda on nii ilus vaadata

See on ulmeline, kuidas elus asjad lihtsalt loksuvad paika, kui sa tõstad oma pea eest ära. Lähed vooluga kaasa, mitte ei mõtle tuhandet erinevat asja peas välja, mis võivad juhtuda, mis sind hirmutab, mis vanasti juhtus, mida sa kardad. Mul on varsti teile jagada üks väga huvitav armastuse lugu, kuid ma ei jaga seda kohe, kuna see on alles alguses. Seda aga soovin sulle küll jagada, et ma olen nii kuradima õnnelik.

Ma olen mina. Mul polnud plaanis armuda, kuid juhtus. Ma otsustasin lihtsalt mitte mõelda ja oma pead vaevata eelmiste ebaõnnestumistega. Otsustasin olla üdini mina ja teha seda, mis mulle meeldib. Ei ürita meeldida, ei ürita mõelda, milline naine talle meeldida võiks. Ei pinguta üle. Ma olen lihtsalt mina ja tuleb välja, et ka temale üllatuseks see lihtsalt mina on rohkem, kui piisav. Kui sa ei pane maski ette ja ei mõtle üle, siis vauuu milline maagia sellega kaasneb.

Ma arvan, et suur põhjus, miks ma seda blogi kirjutan on selleks, et lõpuks ometi nähtaks, mis on minu kardinate taga – kes ma olen. Kuna jah tõesti, mu elus juhtub pidevalt midagi sellist, mis ei tundu reaalne, kuid see siin ei ole ilukirjandus. Kõik mu lood on tõestisündinud lood ja kõikide lugude taga on reaalsed inimesed. Kui ma käisin eile sõbrannaga jalutamas ja jutustasime, mis parasjagu meie eludes toimub, ütles mu sõbranna, et mu elu on nagu muinasjutt. Absoluutselt, mitte klassikaline, kuid tavaline igav elu see kindlasti pole. Eks see olegi põhjus, miks ma soovin oma lugu jagada ja rääkida. Lood otsa ei saa, kuna see on Lihtsalt Linda elu ja pööraseid, huvitavaid, erinevaid asju juhtub mu elus pidevalt. Ma ise olen sellega juba harjunud. Kuid see, mis nüüd hiljuti on toimunud, on olnud üks kõige imelisem ja positiivsem üllatus üldse.

Ma usun, et kõik juhtub põhjusega. Kohvik, kuhu tehti mulle juhataja pakkumine ning kus ma praegu töötan polnud absoluutselt minu plaan. Ma ütlesin mitu korda ära, kuid siin ma siiski olen. Mulle väga meeldib, kuna ma ei jahi taga raha. Ma jahin kogemusi ja võimalus areneda ning õppida midagi uut on minu jaoks oluline. Imeline kogemus. Ma otsustasin sellele tööle mitte vastu võidelda, kuna ma tundsin, et sellega kaasnevad väga põnevad asjad. Ma kindlasti jagan sulle ühel päeval, mis siin kõik on juhtunud. Kuid mitte täna.

Täna soovin ma lihtsalt sulle julgust juurde anda, et meie kõigi jaoks on kindlasti kusagil keegi olemas. Sa pead lihstalt olema sina ise. Oi, kui palju on minu kohta öeldud, et kuidas selline naine üldse omale mehe peaks leidma? Võin teid maha rahustada ja öelda, et isegi minul, kes ma olen oma mineviku suhtes avatud raamat ja räägin asjadest, mis nii mõndagi panevad peast kinni hoidma, pole tähelepanust puudust. Ma olen vägagi väärtuslik naine ning tema näeb seda. Ta nägi mu minevikku, ta kuuleb sellest veel nagu teiegi. Ta õpib mind tundma ja seda on nii ilus vaadata, kuidas ta iga päevaga avastab midagi uut minu kohta  ning mina tema ja tunded vaid suurenevad. Vaimusilmas näeb ta ka juba tuleviku Lindat ning juba praegu hoiab ta ka seda Lindat.

Ma tunnen, kuidas ta suudles mineviku Lindat otsa ette, kallistab praegust mind ning hoiab käest kinni tuleviku Lindal. See tunne, et sa oled üdini sina ja ei proovi olla keegi teine ja tema seda näeb, on imeline. See on lihtsalt fantastiline kombinatsioon ja see, mida kõike ta ilma küsimata minu jaoks teha soovib, on uskumatu. Ta oli lihtsalt klient, kes tuli kohvi jooma ja nüüd ta disainib ja teeb muudatusi minu blogis koos minuga kella 7ni hommikul. Ta soovib, et mind saadaks suur edu ning ta teeb seda lihtsalt lahkest südamest. Ma pole mitte kunagi tundnud, et keegi oleks mind rohkem näinud ja toetanud. Ma ei küsi mitte midagi ja ma saan rohkem, kui oleks võinud unistadagi.

Ma tunnen nagu mul oleks parim sõber. Ma tunnen ennast turvaliselt. Ma tunnen ennast rahulikult. Ma ei ole närviline ega karda, kuna mis iganes juhtub, see juhtub. Mina olen mina. Ma hoian ja hoolitsen ning tema teeb vastu sama. Kumbki ei palu midagi. Mõlemad lihtsalt liiguvad vooluga kaasa. Ma olen nii õnnelik ja mis iganes juhtub see juhtub. Põhjuseid ma näen juba praegu, miks ta minu ellu tuli. Eks me näe, kuhu see edasi liigub.

Leave a Reply